Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdődik a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdődik a szex egy olyan kapcsolatban ami már nem a régi? Ahol sok a cirkusz stb? Nem tudom elkepzelni.

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy nagy cirkusz utana minden a régi , azutan hogy kezdodik a szex?

Mit csinal a férfi vagy hogy kell ezt elkepzelni?


Lehet hogy bolond vagyok de nem ertem..


2018. jan. 22. 12:09
 1/8 AchromaticSmarties ***** válasza:
Bekerül valami valahova, így kezdődik.
2018. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem arra ertettem hanem az elotti pillanatokra
2018. jan. 22. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok abban a rossz kapcsolatban, de nálunk többnyire úgy kezdődött, hogy egy veszekedés, "cirkusz" után nekem semmi kedvem nem volt, és a hátam közepére se kívántam volna vele a szexet, ő viszont a békülő szex híve volt és mindig nagyon erőltette, egy darabig ellenálltam, aztán idővel minden ilyen alkalommal engedtem, hogy hamarabb "szabaduljak". De ezek rossz emlékek és egyik ilyen alkalmat se tudtam élvezni.
2018. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és még azzal egészíteném ki, hogy a petting, előjáték ilyenkor aztán végképp nem jöhetett nálam szóba, kicsit megujjazott aztán már inkább túl akartam lenni rajta.
2018. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdeményezte?
2018. jan. 22. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt hogy kiabáltunk egymással, jól megharagudtunk egymásra, aztán fél óra duzzogás után az egyikünk oda ment a másikhoz. Magához ölelte, vagy volt bocsánat kérés, vagy nem, vagy csak egy te olyan hülye vagy kijelentéssel vadul elkezdtünk csókolózni, aztán jött a szex.

Olyan is volt hogy csak feküdtünk egymás mellett, szintén bocsánatot kért az egyikünk ha belátta hogy hibázott, vagy csak elkezdtünk beszélgetni a dologról hogy ki hogyan látja, miért volt a vita, mi esett rosszul... Aztán a végén összebújás, simogatás, csókolózás, szex...

Amikor már a végét járta a kapcsolat, akkor meg kb annyi volt hogy átjössz este szexelni?

Ez volt a történet, azóta elváltunk.

2018. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hatos nem én vagyok. Kérdezted, hogyan kezdeményezte. Többnyire úgy, ahogy a hatos a végén írta: szexelünk?
2018. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy cirkusz után szerintem nem törvényszerű a szex amíg helyre nem áll a lelki béke, legalább valamennyire.


Nő vagyok, a pasim tudja,hogy a lelkem össze van kötve a ..al, tehát esély nincs arra,hogy megbántva, duzzogva másfelé terelődjön a figyelmem. És fölösleges is ezen erőlködni.


Rövidebb-hosszabb idő után úgyis csak jön az a kibékülés, ami először a lelkivilágunkban megy végbe,aztán jöhet a csók és az ölelés.


Bár ezt egyéne válogatja. Van akinek annyira hiányzik a rendszeres szex,hogy félreteszi a sérelmet, vagy ép" így áll helyre a béke.

2018. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!