Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan néz ki számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan néz ki számotokra egy nő, akinek nem lehet ellenállni?

Figyelt kérdés
Akire ha ránéztek, nem tudjátok levenni róla a szemetek és egyből beindultok?
2018. jan. 22. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Akiről szó szerint nem tudom levenni a szemem az vagy pucér, vagy mondjuk jó nagy mellei vannak, vagy háttal áll és nagyon formás feneke van.
2018. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit megbámulok nem feltétlen jelenti, hogy be is indulok, bár ez több dologtól függ, feneket, mellet inkább szemreflexből nézem meg.


Lehet én vagyok nagyon furcsa, de egy szép női száj viszont kifejezetten lázba tud hozni, utána talán lenne a szempár és a haj, a listán.

2018. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez azért, nem ilyen egyszerű. Volt, hogy végig néztem egy nőn és mozdult a nadrág. Viszont elég volt a szájából egy mondat és engem kellett volna megfizetni, hogy ágyba bújjak vele.

Külsőre, minimum vállig érő haj, tenyeret kitöltő mell, kicsit szélesebb csípő, kerek fenék és a lábai között, ne lehessen a fél várost látni. Inkább, érjenek össze a combok.

2018. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát kb mint Szabó Erika az Üvegtigrisben..valami olyan, vagy nagyon hasonló.
2018. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Például:


[link]

2018. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
2018. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Magas, telt, barnaszemű.
2018. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
Minden nőnek ellent tudok állni az viszont más kérdés hogy nálam ez több dolog függvénye amivel az utcán 100% hogy nem találkozom ( nem pucér nő ) de ha mégis szembe jönne akkor is próbálnám leplezni ha kapcsolatban vagyok ha nem akkor persze meg nyomulás 100% 😊 ! 38f
2018. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!