Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan lányt aki szeretne a iskolák után pár hónapra, vagy akár évre is elindulni pár ezer forinttal "világgá"?

Figyelt kérdés

Akár örökre, akár nem. :) Sehol se találok ilyen lányt, és nem a személyemmel van a probléma. :)


19/f


2010. jún. 5. 22:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

ez az időszak lejárt !!! sajnos


csak a pénzre buknak

2010. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
igen, én is azt vettem észre, h szinte kivétel nélkül karrier vagy esetleg még a család. Pedig szerintem ez a kis időszak az ember életéből 100 év tapasztalattal és "élettel" felérne. :)
2010. jún. 5. 22:09
 3/31 anonim ***** válasza:
Pár ezer forintnál azért többet kéne belefektetni. De természetesen ha meglenne az alapom, szó nélkül belevágnék. Ennél nagyobb kaland nincs is! :D
2010. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fogsz ilyen lányt találni... Max ha olyan munkát választ, hogy búvárkodnia kell vagy valami ilyesmi.

19/l

2010. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Én például alig várom hogy gimi után ha lehet stoppal Londonba menjek:) vagy bárhová máshová világot látni...

17/L

2010. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

én amúgy elmennék szívesen csak 2 gond van xD


1. : 13 vok xD

2. : csávó vok


de sztem ez tök jó 5let :)

2010. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Áh gondolkoztam. Tudod mégsem sikerülne. Hogy miért? Mert míg le nem diplomázok és munkát nem szerzek, ami fizet is, addig szüleimnek kell majd leendő lakásomat törleszteni. Így a leendő, megtakarított kis pénzemet inkább másra kéne fordítanom, mint utazásra. Sajnos nem ilyen könnyű az élet, ha nem vagy milliomos...
2010. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
jó, értelem szerűen a pár ezer forint jelen esettben pár száz ezret takar. Olvastam itt egy kérdést, ahol írta a kérdező h megismerkedett egy ír lánnyal aki alkalmi munkákból élt, amint meglett a pénze a tovább utazásra ment is. :) Egyébként mivel nem mondtátok lányok h hol lehet titeket megtalálni így írok privátot. ;D
2010. jún. 5. 22:20
 9/31 A kérdező kommentje:
22:19: hát igen, ez a harmadik kategória, amikkor tekintettel kell lenni másokra is, sajnos ez nem nyugat ahol alapból megy a gyerek suli után 2 évre franciába.
2010. jún. 5. 22:22
 10/31 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg jó ötlet! Jó lenne belevágni. De én még mindig reménykedek abban, hogy amilyen munkát választottam, azzal világot fogok látni. Igaz nem annyira kalandosan, de ez is "megteszi" majd. :D
2010. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!