Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felmenjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felmenjek hozzá?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel együtt voltam 1,5 évig, de szakítottunk.

azóta megy a huzavona, volt hogy újra lefeküdtem vele, azt gondoltam újrakezdjük, aztán visszatàncoltam.

a lényeg hogy nem hagyja hogy elfelejtsem.

már egy fél éve kb kezdtem túlleni rajt, aztán ismét találkoztunk, és most megint kezdődik.


azt mondta menjek aludjak nála, adjak neki egy estét, és ha ez után is a szemébe tudom mondani, hogy nem akkor elfogadja, és félreàll.

szerintetek ez jó ötlet?

egyrészt egy ilyen este mindkettőnknél sebeket tépne fel, viszont ki tudja lehet tényleg nemet tudnék mondani és le tudnám zárni...


amúgy 25 L

ő pedig 34


2018. jan. 23. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy estét kért,nála alvást, szerintem elég egyértelmű, hogy csak szexet akar, semmi mást. Én nem mennék, de a te életed, a te döntésed. Ha neked ennyi elég, akkor menj, ha nem, akkor ne menj és lépj túl rajta,ne találkozgass vele.
2018. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már nemet mondtál neki, de ő ezt csak akkor hiszi el, ha lefekszel vele, és szex után is azt mondod neki, hogy nem. Aha.

Már mi a búbánatért mennél fel valakihez, akit éppen el akarsz felejteni? Talán mazochista vagy?

Srác nagyon élvezi, hogy téged bármikor leakaszthat a szögről. Ennyi van ebben, nem több.

2018. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt meg ugye te sem gondolod komolyan, hogy épp egy újabb szex segítene hozzá ahhoz, hogy le tudd zárni ezt a kapcsolatot?
2018. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ezt csak te tudod eldönteni...
2018. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek nem is szabadna kérdésnek lennie.. francba is ne legyél már ennyire naiv!
2018. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha újrakezdést akarnék, nem az ágyba hívnám a másikat.


Miért szakítottatok annak idején?

2018. jan. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!