Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A spermának van tudata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermának van tudata?

Figyelt kérdés
Az a sok-sok spermium mozog, és úszik a méh felé. Akkor valamiféle élőlény? Van öntudata?
2010. jún. 6. 02:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van:D

Így vannak kidolgozva, csak mennek a petesejt irányában.

2010. jún. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg amire te gondolsz az spermium.A sperma maga az ejakulátum ami nem csak spermiumokat tartalmaz.
2010. jún. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nincsenek sejtjei, ennek megfelelően idegsejtjei sincsenek, ennek megfelelően megismerő és értelmi funkciói sincsenek. Lényegében egy (nem különösebben bonyolult) gép, egy torpedóhoz hasonlít.
2010. jún. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
személyesen Kiszel Tünde??
2010. jún. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én úgytudom, hogy egy bizonyos anyag után megy,amit a petesejt bocsájt ki, mintha szag lenne.
2010. jún. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. És én sperma vagyok. Legalább is tegnap azt mondták rám, hogy g.....ci. Tehát van.
2010. jún. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:D:D:D
2010. jún. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.... és folyamatosan beszélgetnek egymással:


- Te, messze van még a petefészek?

- Biztos, mert most hagytuk még csak el a mandulát.

2010. jún. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

WWWWWWWWWWWWÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


Óvoda 2k10, nesze... Egysejtűek öntudattal, ez kell!!!

Simogass meg egy amőbát, és ha jobban vonzódik hozzád, mint a többiekhez, akkor biztos van neki!

Tényleg hülye vagy, ugye? A tudat egy rettenetesen bonyolult folyamat eredménye, ezért van AGYAD! A spermiumnak nincsen agya, nem tűnt még fel???


-ReapeR-23/F

2010. jún. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
A spermiumok sejtek. Nincs önálló tudatuk (agy híján), egyszerűen csak csinálják azt, amit tudnak. Bizonyos szempotntból a sejtek élőlények, hiszen végeznek anyagcserét, és bizonyos funkciókat is ellátnak, de önálló életre nem képesek. Bonyolult ám a biosz... :D
2010. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!