Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lett ez ekkora "divat",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lett ez ekkora "divat", hogy a legalja férfiak is kizárólag csinos nőkkel lennének hajlandóak szóbaállni?

Figyelt kérdés

Az én "fiatalkoromban", a facebook és instagram korszak előtt mintha nem lett volna jellemző. Tizenévesen is nagyon ronda voltam, de egy csomó mindenkinek tetszettem, még a leghelyesebb, népszerű pasiknak is.


Most pedig már a 30 éves szűz kockák is csak Zimány Lindát és társait tudnák elképzelni maguk mellett.


Minden második kérdés arról szól itt is, hogy "Hogy lehet csinos barátnőm, ha csúnya férfi vagyok?"


2018. jan. 25. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8-as ha nagyanyámnak lánctalpai lettek volna, ő lett volna a tank. 10-es te rosszul vetted észre amiről beszélsz. Noha a skatúlyázás nehéz műfaj de a gond az hogy az átlagos lánynak nem jó az átlagos fiú de fordítva előfordul. Én úgy vettem észre hogy intézményesített többnejűség ugyan itt nincs lévén hogy nem muszlimok vagyunk de egy de facto háremjelenség van. A csaj elfogadja a helyét és a kategóriája szerinti egyszerű srác helyett az alfa 8. számú nője lesz. Az alfa besúvasztja őt minden második péntek délutáni kufircra. A csajnak elég ez ,mutogatja a közös selfiet hogy igen ő ilyennel van együtt. Persze mikor a nagyi hívná át őt és a pasiját tyúkhúslevesre akkor megy a terelés a lány részéről hogy sok az álomkrapek munkája azaz nem tud eljönni( amúgy meg más nőbe mártogat épp akkor de titok) ha meg pont 2. péntek délutánra esne a meghívás akkor sem leveszabálásra pazarolná
2018. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom honnét veszed ezt az ökörséget. Ha egy férfira még egy átlagcsaj is szökőévente néz rá, majd szerinted a szépségkirálynőkre fog kacsingatni? Eddig is 0% az esélye, minek menjen át mínusz végtelenbe?

Szóval ez logikátlan hülyeség.


De még ha így is lenne, semmi baj nincs vele addig, amíg a ronda nők is csak a jóképű pasasokkal hajlandóak szóbaállni. Egyenjogúság van, vagy mifene, amit nekik lehet, azt nekünk is. Ez így fair.

2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

9#, 11#: +1


Fiatal vagyok (bőven 30 alatt), nem vagyok se szűz, se kocka. Sőt, hogy még megrendítőbb legyen a dolog, simán elfogadnék egy átlagos lányt ("küzdenék érte"), csak ezzel az a baj, kedves kérdező, hogy ők erre egyáltalán nem vágynak az eddigi tapasztalataim alapján :) Persze erre bárki bármikor rácáfolhat, több boldogságot okozna, mint a jelenlegi helyzet.

2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem olyan régóta, csak úgy párezer éve.
2018. jan. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igazad van, baromi nagyok lettek az elvárások.AMihez mindenkinek joga van, de akkor nem kell csodálkozni,hogy 30 évesen is szűz, nem volt még barátnője.

Lentebb kell adni az elvárásokat.

2018. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak ez a baj, hogy mindkét félnek egyre nagyobb az elvárása. Mondjuk engem már nem érint csak a fiamat fogja...
2018. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amióta divat hogy a dagadt gusztustalan csóró nők gazdag adoniszokat keresnek. :)
2018. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#15, még jó, hogy mindig csak a férfinak túl nagyok az elvárásai, a nőnek sose kell lejjebb adni ugye. Az egyenjogúság ilyenkor elmegy nyaralni, és üdül.
2018. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!