Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok sokkal fejlettebbek mégis a fiuk perverzebbek?

Figyelt kérdés
Legalábbis szerintem átlagosan igy van...de miért?
2010. jún. 6. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mert igazából gyereket akarnak
2010. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem perverzebbek a fiuk, csak nagyobb a szájuk.
2010. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Mivan?!!
2010. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz!
2010. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Fejlettebbek? Mit takar ez? Az, hogy a lányok korábban érnek? Ha igen, akkor a válaszom, hogy agyilag, ahogy kinéz a mai világ, kétlem. Sok party, pláza, stb. kVrva.


Mai világban nem sok NŐ futkározik a városban ha megfigyelitek, csak a sok biz-basz emós, ilyen olyan p!csa. Ezek messze sem érettek, ezekből nem lesz sosem sok szar, ahogy kinéz némelyik.

Férfiak szégyene a sok ilyen olyan emós retek kis fiú, ezekből az életben nem lesz családfenntartó. Ilyen öltözékbe, szájpirszingel meg pöttyös táskában elmész egy munkaadóhoz, szerintetek felvesznek valakit is így? Sehova.


Tudom, hogy másfelé kavarodtam ki, de ez a kérdés véleményem szerint teljesen baromság.

2010. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
A nők perverzebbek, csak jól titkolják. :)
2010. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem titkolom :P
2010. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
10:57-es te melyik tanyán laksz? Vagy miért ilyen elmaradott a felfogásod? A normális, egészséges lelkű emberek próbálnak nem a külső alapján ítélkezni. Ha nekik ez tetszik, így érzik magukat jól, az neked miért fáj?
2010. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Részben egyet értek a kérdezővel. De azért itt is vannak kivételek. Igen, a sok pláza p*csa, stb.. na azokra nem mondanám, hogy agyilag fejlettebbek. De ha külsőre gondolsz, akkor igen, tényleg fejlettebbek.. Hamarabb érünk.. nemtudom, hogy miért :D..xD

Am a fiúk közül se mind1ik perverz. Van 1 fiú, aki teccik nekem, és egyáltalán nem perverz, inkább nagyon aranyos és kedves :)

2010. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerinted hányan állítják itt magukról, hogy mekkora menő emberek? Na ugyanez vonatkozik a te állításodra is.
2010. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!