Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nős pasis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nős pasis ügy.

Figyelt kérdés
4 éve megismerkedtem egy férfival, sokat beszélgettünk, beleszerettem, azt hiszem ő is belém. 3 hónapja voltunk együtt mikor megtudtam, hogy felesége van. Akkor vége lett a dolgoknak. De azóta is szeretem, folyamatosan felbukkan az életemben, magánszámról hívogat, egyszerűen mindenhol ott van. Kiborít. Első szerelem volt.. A hab a tortán a 2 gyereke. Hozzáteszem soha nem kezdeném vele újra. Egyszerűen nem értem mit él át mikor ilyenekt csinál évek óta. Szerelmes? Vagy simán egy barom?

2018. jan. 26. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes. Valószínűleg te vagy a sokadik, akivel ezt csinálja.
2018. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy barom. Tiltsd le mindenhonnan, a telefont ne vedd fel neki, tegyél rá magasról. Talán csak abbahagyja.
2018. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy a felesége volt az első nő az életében, és úgy tudom hogy "én a második".


2# Köszönöm a megerősítést! :)

2018. jan. 26. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
neve priviben? jobb ha tudja tobb no is@
2018. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A házassága rossz, válni fog. Ha kell neked, akkor fogadd el, és el fog menekülni a feleségétől. Ha nem kell neked, akkor egyértelműen közöld vele, és nem fog többször keresni.
2018. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért az 5-ös válaszolót lehetőleg ne vedd komolyan.


Unatkozik, néha eszébe jutsz, és rápróbál, hátha vevő vagy újra a közeledésére. Ha kitartóan nem reagálsz, idővel elmúlik nála.

2018. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2018. jan. 27. 09:49
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 Mi a bajod velem? Rossz belegondolni, hogy mi lenne veled, ha az egódról leesnél az iqdra. Vagy egyszerűen csak férfigyűlölő rasszista vagy?
2018. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Nézd, ostoba vagy, ez tény - jól látszik ez abból is, hogy egyrészt nem ismered a rasszista szó jelentését, valamint abból, hogy szerinted majd elhagyja a pasi a feleségét. Hát persze. :D


Na mindegy, nem akarom szétoffolni a kérdést.

2018. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti a feleseget elvalik es veled lesz. Ha szereti a kenyelmét inkabb akkor nem valik , inkabb szeretozik azaz felrequr
2018. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!