Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltál már arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltál már arra, hogy valahol messze új életet kezdj egy hasonlóan gondolkodó partnerrel? F/30

Figyelt kérdés
Szóval az alapgondolat az, hogy van két személy, akik jól kijönnek egymással, hasonlóan gondolkodnak, és vagy külföldön vagy messzebb a lakhelytől önállóan elkezdenek felépíteni egy közös jövőt. Ez csak számomra izgalmas? Persze nem eltűnésre gondoltam.
2018. jan. 26. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez nincsteleneknek jó, akiknek itthon nincs egy garasa se és elmennek külföldre rabszolgának, majd 10 év múlva visszajönnek, mint "nagymenők". Akinek meg van itt mindene , miért menne ismeretlenbe a semmiről kezdeni mindent?
2018. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nem is egyszer. Bár megmondom őszintén, én inkább egyedül indulnék útnak, hogy felfedezzem a világot. Az is lehet, hogy 1-2 éven belül nekivágok. :) Olvasgatok ilyen könyveket, nézek tutorial videókat természetbe kivonult emberektől. Egyik kedvenc könyvem és filmem az Út a vadonba.
2018. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nem pénz nélkül gondoltam, hanem elegendő pénzzel.
2018. jan. 26. 21:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére én bárhonnan dolgozhatnék. Viszont ilyen személy nincs, szóval évi pár utazást nem számolva maradok itthon.
2018. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem is izgalmas, de nagyon kevés ember lenne akivel ilyenbe belemennék. Mondjuk talán, hogy egy, de az sem elérhető.
2018. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam, de nem azért mert elégedetlen lennék a jelenlegi életemmel. Szóval csak így beugrott, hogy milyen lenne "vakon" a nagyvilágba.. kiderülne, hogy mennyire számíthatunk egymásra egy általunk teljesen ismeretlen helyzetben.

De nincsenek ilyen vágyaim. Beszélgetés alapanyagnak jó ez a téma, de semmi komoly.

F

2018. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Huszas éveimben lányként 3 különböző országban éltem, de akkor inkább nyelvtanulás miatt, meg kalandvágyból. Aztán több évig újra Magyarországon éltem, majd 2 éve a férjemmel a világ másik felére költöztünk és teljesen a nulláról kezdtünk mindent. De ehhez kell egy már jól működő kapcsolat, hogy a kezdeti nehézségeken együtt átlendüljünk. Mikor egyedül utazgattam, annyival volt könnyebb, hogy ha nem tetszett a hely, léptem tovább, nem kellett a másik helyzetére is tekintettel lennem. Most viszont már mindent megfontolunk, átbeszélünk és csak akkor döntünk, ha mindkettőnknek megfelel.
2018. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A leginkàbb kérdéses hogy létezik ez a megfelelő partner, tàrs, aki tud azonosulni ezzel és nyilvàn nem azonnal ismeretlenül gondoltam, persze idő kell egymàst megismerni.
2018. jan. 26. 22:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt tervezem.

Számomra az jelentené a komfortzónát :)

2018. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondoltam rá sokszor. Ki akar velem jönni?
2018. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!