Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is állandóan játszmákba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is állandóan játszmákba botlotok párkeresés során? Hogy tudtok ennek ellenére bízni az ellenkező nemben?

Figyelt kérdés

Az ember élete során elég sok sz.rt átél, (meg)csalódik, hibázik. Ha ezt élettapasztalatként fogjuk fel és igyekszünk tanulni belőle, akkor akaratlanul is folyton azt kezdjük figyelni hogy hol akarnak átverni.

Nőként azt Tapasztalom az utóbbi időben, hogy a felém közeledő férfiak taktikáznak, játszmákba kezdenek, emiatt már nincs is kedvem szóba állni senkivel. Most van egy udvarlóm, de folyamatosan azon kattogok, hogy hogyan tudnék rájönni hogy mi zajlik a háttérben az ő fejében. Közben lehet hogy komoly szàndékai volnának, de ha ezt mondaná, akkor sem tudnék csak úgy hinni neki..

Mit gondoltok, mit kéne tennem? Ha csak úgy engedem hogy jöjjjön a szerelem, a köd, akkor megint megüthetem a bokámat, és nem is merek belegondolni, hogy az mennyire megviselne.

Mit tanácsoltok?



2018. jan. 27. 18:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudjátok, hogy pl valakinek a kedvessége nem csak azért van, hogy ágyba vigyen, aztán továbbálljon?
2018. jan. 27. 18:25
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy.
2018. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Én a nők részéről érzem ezt férfiként. Kevés a játszmamentes nő. Van egy teóriám arra, amikor a nők azt hiszik, hogy csak megdugni akarom őket: korábbi negatív tapasztalataik nyomán kialakult bizalmatlanságukat a férfiakkal szemben áttolják rám, pedig közöm sincs az ő régebbi csalódásaikhoz. Ez már játszmázás, mert nem egyenességre, lelki tisztaságra épül a dolog, hanem elvárják, hogy én bizonygassam a komoly szándékomat, miközben ki tudja, hogy ők akárcsak az ismerkedés ideje alatt is mit művelnek másokkal chaten, telefonon, webcamon vagy élőben. Nagy nagy lelki műveletlenség őszintétlenségre alapozni akármit is, akiben már kétség merül fel a másik iránt, minek erőltetni? Hol a bizalom? Persze fontos a jó emberismeret, hogy tudd, kivel érdemes leállnod, de ha minden azt mutatja, hogy rendben van, akkor még mindig miért kattogsz azon, hogy ő is csak lyan lehet, mint a többi és biztos csak átver? Ez a hamis egó, amikor mindenki csak a saját lelki-testi kielégülésért teper, arra tojik, hogy a másik mit érez, mennyire szeretné, hogy valóban működjenek a dolgok köztetek.
2018. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Adj időt a dolgoknak. Senki sem fog 5 perc alatt megnyílni, megbízni a másikban. Ehhez hetek, hónapok kellenek. Azalatt sokmindent megtudsz a másikról - ha nem késik a randikról, nem mondja le őket rendszeresen, bemutat idővel a barátoknak, családnak, nem sietteti a szexet, inkább különböző programokra visz, hogy jobban megismerjen, stb. Ha érzed idővel, hogy megbízható ember, akkor elkezdesz szépen megnyílni neki. Az elején valamilyen szinten mindenki játszmázik, hisz nem akarnak egyből egy vadidegennek kitárulkozni.
2018. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A bizalomhoz idő kell, és az is szükséges, hogy passzoljon egymáshoz a két személyiség.


Én pasiként tapasztalom azt, hogy a nők jelentős része pont ugyanezt teszi velünk pasikkal. Látom azt is, hogy a haverok többsége úgy áll a nőkhöz, hogy "megdugom, aztán lesz ami lesz"..

Szerintem azért vagyunk mindannyian olyanok amilyenek, mert a tapasztalásaink ilyenné tesznek minket. Hogy ez összességében jó-e vagy sem, azt nem az én tisztem eldönteni.

2018. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Lazulj.... nincs mindennek célja, udvaroljon beszélgessetek, csináljatok programokat, - majd meglátod.Ha csak egy pár numerára gondol, nem fogja bírni sokáig és lelép.
2018. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na pont ebben a helyzetben vagyok én is.

Megkedvelek valakit, bókol, keres, ír, udvarol. Aztán amikor még a 3. randin sincs szex lelép, vagy épp közli, hogy mellettem még másik 3 lánnyal is randizik.

Kb az utolsó két évem így tellett, eközben volt egy 5 hónapos kapcsolatom, ott kiderült kicsit sem passzolunk.

De előtte utána csupa olyan pasi aki több vasat tartott a tűzben, vagy csak szexre ment, vagy ment volna.

Ezek után bízz meg valakiben.

Nekem is most egy hónapja van egy udvarlóm, és mégis azon jár az agyam, mikor jelenti be, hogy ő közben másokkal is randizik stb.

Szóval ötleteket szívesen fogadok én is.

2018. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt ugyanezt én is elmondhatom :(

Lassan már ott tartok hogy nincs kedvem ismerkedni sem,mert félek csak játékszer vagyok.

Jelenleg is van egy férfi, de mondja hogy mindenben számíthatok rá...és mi van ha csak ezt mondja...nem is gondolja komolyan. Azért ilyet csak nem beszél a levegőbe?!

Sajnos nekem is voltak negatív tapasztalataim. De inkább félek az ismerkedéstől már.

2018. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne kattogj ne görcsölj rá a dolgokra mert azzal is inkább bevonzod a rosszat és magadnak is ártasz ezzel .. ne éld bele magad legyen meg az a bizonyos 3 lépés távolság aztán az idő úgyis megadja a választ mindenre csak sodrodj az árral sajnos a csalódásokat sehogyse tudod elkerülni pl van aki 20 év múlva jön rá arra hogy igazából kivel élt együtt tehát nem szabad egyből a falra festeni az ördögöt
2018. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hagyd a kapcsolatokat egy időre, kezeltesd a paranoiádat, tégy szert egy leheletnyi emberismeretre, aztán már jó is vagy.

31/f

2018. jan. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!