Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha laza kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha laza kapcsolatban is igényem lenne arra, hogy a másio beszélgetni is akarjon velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elégedett a szexkapcsolatommal. A szex nem rossz, de rettentően zavar, hogy csak akkor keres, mikor áthív, beszélgetéseknél pedig passzív és megreked az egész.


Rendes közösjövőt tervezős meg együttlógós kapcsolat most nem fér bele, de nem hiszem, hogy olyan extra igény lenne, hogy beszélgetni is akarjon velem a szexpartnerem.


Mikor szóltam érte, közölte, hogy akkor találkozzunk többet, majd beszélgetünk. Viszont nekem pont az extra találkozások nem férnek most bele.


2018. jan. 30. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szexkapcsolatban ne várj érzelmeket, ismerkedést. Nem arról szól. Ha nem tetszik, akkor szállj ki belőle.
2018. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, szexkapcsolatban egyáltalán nem normálisak részedről ezek az igények. A szexkapcsolatnak is több formája van, meg a két félen múlik, de az alap a "szex és más semmi", ebbe a semmibe pedig bizony a beszélgetés is beletartozik. Ha ez nem felel meg, akkor lépj ki ebből a viszonyból és keress valaki olyat, akinek ez is belefér a dologba.
2018. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ő valószínűleg nem beszédes, én sem vagyok, ha lenne szexkapcsolatom, akkor szex ok, összebújás ok, de mélyebb beszélgetésbe már nem lennék partner.


De van olyan férfi(feltételezem hogy te nő vagy) aki igen, ismerek ilyet.

Szóval ha ő így nem felel meg akkor keresned kell olyat aki szexpartner és beszélgetőpartner is egyben. Ezeket én csak úgy hívom hogy személyes szórakoztató központ. Lerendez szexuálisan, meg még a lelki szemetesládád is lesz...

Van aki ezt bevállalja, én ugyanígy nem, mint a jelenlegi "barátod".

2018. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szexben egyeztetek meg, gondolom, innentől ez van. Ha megreked a beszélgetés találkozásnál, akkor az extra találkozásokat is kár is erőltetni beszélgetés szempontjából. Hány évesek vagytok?
2018. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy szexpartnerrel is van kedvem beszélgetni! Mert a személyisége is érdekes. De nem járok vele, nem vagyunk egy pár. De az ajtótól az ágyig, meg a szeretkezés után van beszélgetni lehetőség.


Ilyen kapcsolatot szeretnék én is :)


40/F

2018. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kötetlen, laza kapcsolatban egyeztünk meg, pedig társkeresésnek indult.


De lehet tényleg nem nekem való ez, így is kb havonta tudunk találkozni, ami nekem megfelelne, de a beszélgetés rész kevés..


Lehet, hogy egy távkapcsolatot keresek inkább. Ott is havonta van kb szex, és legalább a társaságomra is igényt tartanának párnaponta.

2018. jan. 30. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem laza kapcsolat, ez szexkapcsolat.
2018. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miert nem egy sima kapcsolat es. Ivel vagy ennyire lefoglalva?
2018. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatom van,a másik foglalt.Viszont mi folyamatosan beszélünk,reggel-napközben-este,minden nap látjuk egymást.Ha pár óráig nem jelentkezik a másik,az nagyon ritka.Szex az szuper.A helyedben befejezném ezt,mert sok örömöd nincs benne.
2018. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!