Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Összejönnétek egy olyan lánnyal, akinek az exe az egyik legjobb barátja?

Figyelt kérdés

Miután szakítottak, barátok maradtak és heti vagy havi rendszerességgel beszélnek is egymással. Már mindketten túl vannak a másikon, és tényleg csak barátság, ami köztük van. Ez mennyire zavarna titeket? Féltékenyek lennétek vagy képesek lennétek elfogadni a helyzetet? Vagy egyenesen kizáró ok nálatok az ilyesmi?

Úgy általánosságban kíváncsi vagyok rá, hogy mi a véleménye ilyesmiről a férfiaknak úgy általában.



2018. jan. 31. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Kizáró ok.
2018. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
biztos hogy nem,mert az ilyen exek kb barátság extrákkal még mindig szokott müködni
2018. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem gond.Nyilván nem tiltanám egy barátjától sem,maximum véleményem közölném vele ha nem szimpatikus az illető.

De nagyon durván pipa lennék ha visszaélne a bizalmammal!

2018. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Ket hosszu evekig tarto kapcsolat utan is joban es baratsagban maradtunk volt baratnöimmel. Attol, hogy fajdalmasan rajöttünk, hogy szerelmi parkent nem müködünk, emberileg meg kedvelhetjük es tisztelhetjük egymast. Reszemröl kizartnak tartom, hogy valaha is ujra összejöjjünk es forditva is igy gondolom. A baratsag extrakkal meg szinglikent is kizart, mert nem hinnem, hogy ez nem vezetne fajdalmas erzelmekhez elöbb-utobb.

Az engemet követö parjaik persze ki nem allhattak. Volt baratnöimet pedig sertette, hogy parjuk ezek szerint nem bizik meg bennük. Ami valahol jogos. Mert attol, hogy engem vadoltak azzal, hogy biztosan mast is akarok, ez meg nem lenne elegendö.


Szerencsere az en baratnöm megbizik bennem es nem bantja. Azota ismeri mindkettöt es csak az egyikröl gondolja, hogy barmikor karjaimba vetne magat. En ezt nem igy gondolom, de mindegy is, mert ez nem lenne kölcsönös. Ha ugy ereznem, hogy egyaltalan lennenek vagy taplalnek volt baratnöimben remenyeket, akkor nyilvan eltavolodnek. De igy miert tennem? Pasijaik feltekenyseget nem nekem kell megoldanom.

2018. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Arra gyanakodnék hogy nem csak sima barátok vagytok hanem dugi barátok.
2018. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy egyedül leszek ezzel: én simán. Ha nincs kifejezett okom bizalmatlannak lenni, akkor bízok benne.
2018. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert állandó pankráció vb lenne a vége.
2018. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, az exem az egyik legjobb barátom.

És lehet, hogy alpárain fogok fogalmazni, de én megdugnám. Ő is engem, volt is nem egyszer még a kapcsolat után ez-az. Igazából amikor találkoztunk, mindig volt...

Nem is haragból váltunk el, más játszott közre mondjuk.


És találtam egy lányt egy idő után, aki még jobb baráttá vált. Már neki mondok el mindent elsőként. Nem az exemnek, vagy barátoknak sörözés közben. Szóval van egy olyan őszinte kapcsolatom, ami sokkal fontosabb, mint bármi más. Meg is mondtam az exemnek, hogy ez már így nem mehet tovább, tehát csak beszélgetünk néha-néha.


Őszinte kapcsolatod legyen. Ennyi lenne csak a lényeg.

2018. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!