Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esti elköszönés? Chatelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esti elköszönés? Chatelés elhagyása? Többi lent!

Figyelt kérdés

Viszonylag még friss, 3 hónapos kapcsolatban vagyok a párommal. Az elején mindig ő keresett messengeren is, szinte percenként írogattunk egymásnak az első pár hétben. A 2. hónapban ez ritkult, már csak pár üzenetet ejtettünk el nap közben egymásnak, de az is előfordult, hogy 8-9 órán át semmit sem írt, pedig fent volt chaten. Alapból nem tartanám fontosnak a messengeres visszaírásokat, de sajnos csak heti 2x tudunk találkozni, így muszáj valahogy fenntartani a kapcsolatot akkor is, mikor nem tudunk találkozni. Telefonon hívni nem igazán szoktuk hívni egymást, maximum ha valami fontos dolog van.

Az utóbbi időben nagyon sokat utazgatott, ezért egyre inkább elmaradt a messengeren való chatelés, volt olyan nap, hogy nem is keresett. Elkezdtem én keresni őt, és mindig nagyon örült neki, egyből kérdezgette, mi újság van velem. De sajnos napi 4-5 üzenet szerintem kicsit kevés ahhoz képest, hogy milyen sok időn át elérhető chaten. Rááadásul régebben mindig ő "hisztizett" azért, hogy köszönjek már el legalább tőle este, hogy jóéjt. Nagy nehezen rászokatm erre az elköszönősdire, erre az utóbbi 2 hétben az összes elköszönésem közül 1-re köszönt el ő is.

Élőben egyébként minden rendben van, mikor találkozunk; érzem rajta, hogy fontos vagyok neki, viszont ha iylen keveset keres ahhoz képest, amit a kapcsolatunk elején tanusított, nem tudom, valóban olyan fontos lehetek-e neki...mert nekem ilyenkor is szörnyen hiányzik, de nem akarok ráakaszkodni sem azzal, hogy mindig elköszöngetek tőle, meg ilyesmi.

Tudom, hogy kezdetben biztosan izgalmasabb volt azért is a beszélgetés, mert alig ismertük egymást, és mindig kiderült valami újdonság a másikról, de nekem azért hiányzik, hogy kicsit többet beszéljek vele.

Veletek volt már hasonló? Mit tettetek? Vagy éppen mit tennétek az én helyemben?

Köszönök minden választ! :)



2018. febr. 1. 17:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2018. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én 20, párom 23 :)
2018. febr. 1. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
És te hányszor keresed őt?
2018. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szoktam őt keresni, szóval azt kizárnám, hogy most azt várja, hogy én keressem... az elmúlt hetekben amúgyis többnyire én kerestem..
2018. febr. 1. 17:19
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ebből nem lesz hosszútávú kapcsolat.Még most így az elején a mobilt a wc-re is magatokkal kéne vinnetek csakhogy beszélhessetek egymással.Ha ennyi érdeklődés, tűz,na meg összhang van köztetek,talán nem érdemes erőltetni a dolgot
2018. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

#5 Nem mindenki ilyen. Én tinikorom óta kinőttem ezt a rajongásos-imádásos, egész nap egymáson lógós dolgot. Inkább már a “lassú víz partot mos” szerint alakítok ki kapcsolatot.


Viszont látványosan hanyagol a barátod. Érdemes lenne ezt a következő találkozó alkalmával megbeszélned vele.

2018. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont az utazgatások közepette kellene rád érnie, nem?
2018. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéltek skype-on? Vagy messenger-ről is lehet hívni!

15 perc alatt meg lehet beszélni, amit amúgy 2 óra chat-eléssel intéznétek el.

2018. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem ez fura lenne, én a pasimmal, aki mellesleg nős, felesége van sokkal többet beszélgetünk még így négy év után is. Este alap, hogy jóéjt kívánunk, csókot küldünk egymásnak, anélkül nem alszunk el.

Négy év után is lángolunk. Ha ti három hónap után itt tartotok, nincs értelme folytatni.

2018. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell egész nap telefonon lógni. Akkor miről beszéltek a találkozón? Ezért laposodik el sok kapcsolat mert 0-24 Ben beszélnek. Mennyivel jobb úgy, hogy tényleg hiányzik a másik. Az élményeket elmés élni személyesen. Van téma, nem válik ideje korán unalmassá a kapcsolat.

Én a valódi kapcsolat híve vagyok, nem a mai divatos messenger kapcsolaté.

2018. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!