Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyapám mindig azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyapám mindig azt mondja hogy az a nő akit a bulikban látok azokat csak b*szni jó mert rendes feleség akire támaszkodhatsz és családot alapítasz soha nem lesz belőlük szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Nagyapám szerint ha egy nő iszik az már nagyon rossz előjel.

A cigit annyira nem itéli el mert azt mondja hogy a cigi inkább kultúra és ismer dohányos rendes háziasszonyokat.

KOR ÉS NEM-ET irjatok :)


2018. febr. 4. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van.

Mindenki/mindenki

2018. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Tehát mi van azokkal a lányokkal, akik normálisak de jobb ötlet nem lévén elmennek egy egy buliba, hátha megismerkednek valakivel? Ők csak ribik lehetnek?
2018. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Hatalmas hülyeség. És nem kevés előítélettel rendelkezik a nagyapád...
2018. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Azért ne keverjük az évente 2x bulizni járós lányokat a minden hétvégén talajrészeg bulibárónőkkel. A cigivel és a piával én pont ellenkezőleg vagyok: mértékkel, havonta max 2-3 alkalommal inni teljesen normális dolog(1-2 pohárra gondolok), de a cigit nem tolerálom és undorítónak tartom. De ezek alapján nem következtetnék arra, hogy ki lenne jó feleség meg mi nem.
2018. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden esetben igaz, de azért ahogy minden előítéletnek, valami alapja ennek is kell legyen...
2018. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Nagypai nem egy nagy elme ezzel a sztereotíp dumával.


Anno eszméletlen sok buliban ráztam a s-ggem miniben,nem ittam-de nem szende lesütött szemű lány voltam.

Érdekes de engem nem lehetett csak úgy "megbakxni"-mert úgy is arra jó a bulizós csaj"....


A férjem volt az egyetlen kapcsolatom,rendes házias ,csinos feleség vagyok gyerekeim is ilyen lányok.


Te meg gyerek vagy. A cigi meg undorító!

/N

2018. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Nagyfaternak nem csak a kerítèsszaggatója kiváló, hanem a filozófiája is. :DDD
2018. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Az esetek 90%-ban igaz.
2018. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Megfordítom, még életemben nem voltam bulizni, nem iszom, nem cigizem, és nem akarok gyerekeket, nem főzök, nem "gondoskodom", a háziasszonyság ugyanannyira undorít, mint a bulik.

30N

2018. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Nagyapád biztosan tudja mert ott szedte össze a nagyanyádat?
2018. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!