Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy ügyet csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy ügyet csináljak belöle, hogy jegyesem édesapja meztelenül látott? L

Figyelt kérdés
a dolog nagyon friss,kettö napja történt. Párom van hogy hetekre vidéken van munka miatt,szüleim pedig 400 km-re laknak,csak azért irom le mert más nem tudott segiteni,a rossz félre értések miatt. A zuhanyban csuztam meg,s kezem bánta. Édesapja segitet,persze tettem magamra törülkozöt,de aztán az öltözködésben ö segitett,mielött mevitt volna a sürgöségire. Nagyon korrektül viselkedett,elvégre már látott meztelen nöt,ha gyermeke született. :D viccet félretéve,fura szitu volt,hogy párom-szüleimen kívül más lát ruha nélkül. Persze,gipszet kaptam :( 22 L

2018. febr. 6. 02:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem hinném, meg nem az volt a fő látványosság, hanem cselekedni kellett, de nem érdekli az embert ez ilyenkor.

Én anno egyszer apum egyik ismerősénél voltam lagzin, ahol úgy berúgtam hogy összerókáztam a wc-t azt úgy szedtek ki, meg mosdattak le a kádba, mert hát "eksön" volt, de a kutyát nem érdekelte a micsodám nyilván.

2018. febr. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi, pláne ilyen helyzetben. Kétlem, hogy azért ment volna be mert meztelenül akart látni, hanem szimplán azért mert segíteni akart, és amit meg is tett. Innentől nincs ebben semmi ciki, hidd el, ugyanazt láthatta rajtad is, mint például a feleségén.
2018. febr. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Így köszönnéd meg a segítségét? Eszedbe is hogy jut egyáltalán,hogy milyen ügyet csinálj belőle?
2018. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
max csettintett egyet magában, hogy ej már tudom mit szeret a fiam benned annyira:D
2018. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk az érdekel, hogy lehet valaki úgy a jegyesed, hogy két napja el van törve a kezed, ő meg erről mit sem tud. Miközben a saját apja segített rajtad - szerintem teljesen irreleváns, hogy látott, csak segített, mert bajban voltál - tehát így is úgy is megtudhatja. Egyáltalán nem problémáznék ezen.
2018. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Ezt komolyan kerdezed? 22 evesen? Mi lett volna a megoldas? Mielött elsö segelyt nyujt, kösse be a szemet es tapogatozva tajekozodjon?

Abbol csinalj nagy ügyet, hogy megköszönöd, hogy hezitalas nelkül segitett!


Egyes muszlim orszagokban valoban annyira komolyan veszik ezt a bigottsagot, hogy inkabb hagynak meghalni egy nöt, minthogy idegen ferfi vagy apolo nyuljon hozza. De ott legalabb vallasi okokra hivatkoznak.


Remelem, nem a fejedre estel es öszinten jobbulast kivanok.

2018. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Szokd meg. Ez csak a tested...

Majd később megtanulod, mindenedet megakarod mutatni, és mindenkinek mindenét akarod tapasztalni. ...Persze ekkora már a fizikális dolgokra nem fogsz gondolni.

2018. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
mit beszélsz utolsó?:D
2018. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megköszöntem természetesen. Csak kicsit kellemetlen volt.. Hát kedves utolso elötti,nem tudom mire gondolsz.
2018. febr. 6. 16:20
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Az én édesapám is látta a feleségemet meztelenül,de családon belül nem volt ebből gond.
2018. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!