Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Szeretitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Szeretitek, ha a talpatokat masszírozzák? Miért?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 14:35
 1/8 Gál Zoé ***** válasza:
82%
Nem tudom, még soha nem maszírozták a talpam.
2018. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem szeretem, nekem ez nem kellemes érzés. Persze, ha valaki azt akarja, hogy orrba rúgjam csak úgy reflexből, akkor próbálkozhat, de nem lesz kellemes az eredmény. Valahogy úgy vannak a testemen az idegvégződések, hogy nem mindegy, hogy nyúlnak hozzám, hasonló okból nem járok kozmetikushoz sem, próbálkoztam vele még pattanásos korszakomban, de ahogy a kozmetikus az arcomhoz nyúlt, hátul csípőmagasságban éreztem úgy, mint hogyha hangyák mászkálnának rajtam.
2018. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Álló munkát végzek, így nagyon jól tud esni a nap végén egy talp masszázs.

Igazi megkönnyebbülést tud okozni. 25N

2018. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen,amiert te is olyan izgsto
2018. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
De béna nők vannak itt. Mesterien masszírozok talpat, nem csak masszírozok...:) Mindennemű kényeztetést csináltam már talpakon barátnőimnek, kb. elmentek attól is.
2018. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
2-es, velem is ilyen van! Csak nekem a lapockáim közt van. Mintha hányingere lenne a bőrömnek, nem tudom ezt jobban megfogalmazni.
2018. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"De béna nők vannak itt." - Nem szándékosan van kellemetlen érzésem, bocs, én is örülnék, ha nem így lenne, pattanásos korszakomban sokat segített volna egy kozmetikus a ragyás bőrömön, ha el tudom viselni ilyen kellemetlen bizsergések nélkül a kezeléseket... Idióta vagy...
2018. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem, furcsa, rossz érzés. A hátmasszázs jól esik néha ha nagyon beállt és fáj, de úgy általánosságban nem rajongok a masszázsokért.
2018. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!