Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten (pesten) holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten (pesten) holnap hajnalban kinyitó virágbolt?

Figyelt kérdés
Reggel végzek a munkában, de 6kor fogalmam sincs hol találok nyitott virágost.

2018. febr. 13. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Vedd meg esti munka előtt, tedd vízbe és reggel ugyan olyan jó lesz mintha frissen vetted volna. A virágosnál is vízben áll az sem mindig friss.
2018. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az első ötlete jó!
2018. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Uram, irgalmazz! Nyakunkon a valentin nap. Jönnek az utolsó elkeseredett kérdések...
2018. febr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Egyáltalán nem elkeseredett, szimplán még ha nem is érdekel maga a Valentin nap mint olyan, ha a páromnak az örömet okoz, hogy reggel egy szál virággal megyek haza, akkor ez nekem nem nehézség, ehhez nem kell se húderomantikusnak, se görcsösnek lenni.


Sajnos a munkámból kifolyólag nem tudom most megvenni és vízbe tenni, vagy bárhogy tárolni addig, ezért az eredeti kérdésem továbbra is fennáll.


Tesco jutott eszembe, mint lehetőség, de nem cserepes virágot szeretnék, hanem szimplán egy hosszú szárú rózsát.

2018. febr. 13. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Reggel olvastam a kérdésedet, és a Tescot akartam ajánlani, hogy ha van a közeledben, akkor a Tescoban vegyél! Irigylem a párodat! :-) Az enyém még úgy sem erőlteti meg magát ennyire, hogy nem éjszakás előtte.
2018. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy Tescoban utóbbi években nem árulnak vágott virágot is. Mintha láttam volna egy nagyon nagy Tescoba. Sőt, láttam, mert nagynéném virágos egy virágüzletben a Tesco előterében, és mondta, hogy rontják a bizniszét.
2018. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül találtam 6-kor nyitó virágost, és pont a környéken :) Tesco ügyfélszolgálat azt mondta, hogy konkrétan szálas rózsa nem lesz náluk, csak mini rózsacsokor.
2018. febr. 13. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Szörény utca, 0-24 virágbolt.
2018. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 hálás köszönetem ez még jobb :)
2018. febr. 13. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!