Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat kerdezem akinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kerdezem akinek volt mar roma parja. Mennyivel masabbak mint a magyarok? Esetleg valami rossz tapasztalat?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit eloiteletes vagyok de nem tudom belekezdjek e esetleg egy kapcsolatba a sraccal. Persze minden ember mas, ugyanugy a magyarok is tudnak gerinctelenek lenni.

L 22



2018. febr. 14. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Unokatesóm férje roma.

A férfival nincs probléma, a közvetlen családja viszont pokollá teszi unokatesóm életét.

Sajnos minden szituáció egyedi szerintem.

2018. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
az a baj, hogy lehet hogy maga a valasztott pasi rendes, de ha kezdesz vele , akkor az egesz csaladot " megkapod", nem csak ot, es nagyon eselyes, hogy a csaladjaban lesz olyan, akit a hatad kozepere se kivansz es messzirol kerulned.
2018. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha van is köztük egy normális általában a családban találsz jó pár elviselhetetlent
2018. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

" kicsit eloiteletes vagyok "


ÍGY SEMMI ESETRE SE KEZDJ VELE!!!!!

2018. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
4, Aki tud Szögi Lajos esetéről az csak utóítéletes lehet
2018. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Persze tisztaban vagyok vele h nagy a csalad es biztos lenne ott egy ket olyan szemely akivel nem szivesen talalkoznek surun.

De en szerintem minden ember eloiteletes, foleg veluk szemben.

2018. febr. 14. 11:50
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
7 es megfogalmazta a lényeget 24F
2018. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Én kapásból azt mondom, nem kezdenék kapcsolatot.


Egyetlen ellen példát tudok a közvetlen környezetemből.

A fiúnak és a bátyjának is magyar a felesége. Az apjuk-anyjuk kezdettől rendes embereknek nevelték őket. A szülőkön kívűl viszont nem tartják a kapcsolatot a tágabb családdal. Annak idején a szülők is leváltak, messzire költöztek, hogy rendesen élhessenek.

Ebben az esetben vállalható. De az ilyen eset nagyon-nagyon ritka.

2018. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

Cigány csajom nem volt, de a gimis tágabb baráti társaságomban volt egy cigány srác. Minta cigánynak számított gimiben, diplomata lett, ELTE politológián végzett.


Az állat akkor jött csak ki belőle amikor bulin ivott (akkoriban természetes volt, hogy bulin sokat igyunk, de rajta kívül a többi srác ittasan is aranyos volt csajok szerint). Olyan szupertoleráns volt a baráti közösségünk, hogy még azok a csajok is kérték, hogy legyünk vele ilyenkor is finomak, akiket ilyenkor lek...zott, meg akikre ilyenkor erőszakosan nyomult.

2018. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Apukám roma származású, de nevelőintézetben nőtt fel, nem ismerjük a családját, anyukám magyar. Én így félig roma vagyok, de külsőleg nem látszik rajtam. Páromat egyáltalán nem érdekelte, imádja a szüleim, a szüleim is őt. Párom családja viszont rasszista, mindig szídják a ci..nyokat, ők nem ismerik a szüleim, a párom meg nem kötötte az orrukra, de már előre félek, hogy mi lesz, ha kiderül.

Én nem kezdenék roma sráccal, de nem azért, mert rasszista vagyok, csak felénk nem rendes egyik sem.

2018. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!