Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja? Ne válaszoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Ne válaszoljak neki többet?

Figyelt kérdés

Van barátom, akit szeretek. Ugyanakkor, egy srác akit megismertem, ismerkedni akart velem és én mondtam hogy van barátom, már foglalt vagyok. Mikor mondtam azt mondta hogy akkor csak barátok maradunk. Személyesen nem találkozunk. Én nem szoktam neki sosem írni magamtól, van hogy nem is válaszolok ha ír. Azt mondta elfogadja hogy barátom van meg minden, de azért mégis írogat meg kérdezget dolgokat (hogy rendben van-e a kapcsolatom meg hogy bizonyos helyzetekben mit tennék ilyesmi).

Ha egyszer azt mondta elfogadja hogy van barátom, akkor miért írogat?Ismerkedik másokkal is, csak nem nagyon sikerül neki és gondolom valakivel akar próbálkozni.

Az nem zavarja hogy ha olyan könnyen elhagynám a barátom miatta akkor ezt tehetném vele is?A barátomat szeretem persze, nekem nem jön be ez a srác. Igazából én már szinte bunkónak tartom hogy akkor is írogat és egyszer azt mondja elfogadja hogy van barátom de aztán még kérdezi minden rendben van-e köztünk... meg hogy találkozni szeretne... nem így fogalmazott de ez a lényeg.

Amúgy nem szoktam neki írni magamtól, múltkor is azért válaszoltam mert gondoltam hátha nem ezért ír.

Tiltsam le szerintetek vagy csak simán ne írjak neki?


Ha csak általános témákról beszélne és nem a kapcsolatomról, az más lenne.... de szerintem sokszor az van belőle.


2018. febr. 14. 23:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Volt már hogy látott személyesen, beszéltünk személyesen is de egy ideje csak ír.

Nem folyton, de előfordul.

2018. febr. 14. 23:14
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyébként ahelyett hogy körülményesen ír, lehetne normálisabb.

Bár én azt nem értem, mit nem fog fel azon hogy van párom. Meg mint írtam, én nem írok neki, ha akarnék neki írni, megtenném de nem.... és nem véletlenül.

2018. febr. 14. 23:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nálad körülményesebben biztos nem ír... Ötször elmondod ugyanazt, hogy te nem írsz magadtól, stb...

Összefoglalva : van barátod, ezt megmondad neki, mégis ír.

Zavar ? Letiltod.

Ha nem, akkor nem is zavar annyira.

Ez ennyire egyszerű.

2018. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Őt tartod bunkónak? Ő csak beszélget. Akkor azok mik, akik így is keményen bepróbálkoznak, mellébeszélés nélkül többször is, vagy intim testrészükről küldenek képeket, vagy tőled kérnek ilyen képeket?
2018. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért tartom bunkónak, mert tudja, hogy van barátom...Nem is az zavar legjobban, hogy ír, hanem amit ír. Például hogy rendben van-e a kapcsolatom meg más ilyesmi.

Szerintem a kapcsolatom az én dolgom, ha akarok róla írni írok, ha nem akkor nem. De az is "ciki" hogy nem áll le az írogatással, én ezt a helyében megalázónak érezném mert egyértelmű hogy a másik sosem keresi.


Én tudom hogy vannak akik durvábban próbálkoznak.. de ha egyszer tudja hogy van párom akkor nem tudom miért várja hogy én majd hamar elmegyek találkozni vele...

2018. febr. 14. 23:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Különben nyár óta csinálja... nem folyton, meg nem minden héten de azóta.
2018. febr. 14. 23:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon egyszerű dolog. Mondd meg neki, hogy ne kérdezgessen a kapcsolatod felől, mert nem szeretsz arról beszélni. Mert egyébként miért ne érdeklődhetne? Én pont nem szeretek az ismerőseim kapcsolatával foglalkozni, kérdezgetni, de valakinek meg ez a téma tetszik.
2018. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából azért válaszoltam mégis mikor a kapcsolatomról kérdezett mert gondoltam akkor egyértelmű lesz neki hogy jól megvagyok a barátommal, tehát nincs másra szükségem.

És írta hogy ha megkapok tőle mindent amire szükségem van, akkor nem kérdés hogy vele kell maradnom és helyestem hogy igen, így van és jól működik....

Szerintem már ez is elég egyértelmű volt.

2018. febr. 14. 23:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg kereken leírtam neki hogy nem hagynám el a barátomat...
2018. febr. 14. 23:55
 10/12 A kérdező kommentje:

Viszont annak ellenére hogy leírtam neki hogy nem hagynám el a barátom, még mindig reménykedett(reménykedik)...

Szerintem félig-meddig úgy van vele, hogy már mindegy, csak aki korban hozzá illő, azzal próbálkozik, csak legyen valaki..

2018. febr. 14. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!