Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem nagyon sok nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem nagyon sok nővel volt együtt, elkaphattam tőle valami nemi betegséget?

Figyelt kérdés
Az exemnek sok barátnője és szexuális partnere is volt előttem (és mint utólag kiderült, a kapcsolatunk alatt is), bár állítása szerint általában védekezett velük (de nem minddel). Mi gyógyszerrel védekeztünk, vagyis óvszert csak a kapcsolat elején használtunk. Mennyi esély rá hogy elkaphattam tőle valamit? HPV, AIDS, bármit? Nagyon ráparáztam most erre a dologra, mert elég durva dolgokat tudtam meg róla. Érdemes lenne elmenni kivizsgálásra?
2018. febr. 15. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Érdemes. Bármit összeszedhettél ettől a faxvirágtól. Úristen, jártatok és közben félreqrt? De egy féreg az ilyen!
2018. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Csak lenne lathato tunete.
2018. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bence_ ***** válasza:
100%

Std szűrés.

Elég ha egy volt nőnek volt valami baja

2018. febr. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Hát gombát, gyulladást.. nemi élet nélkül is be lehet szerezni, igazság szerint az AIDS is 80%-ban nem nemi úton megy tovább, de nem árt egy teszt ha aggódsz.
2018. febr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ex férjem félrekefélt sorozatban.Amint ez tudomásomra jutott, azonnal elmentem nőgyógyászhoz, bőrgyógyászhoz, leszűrettem magam mindenre, amire tudtam.Voltak olyan tesztek, amiknek az eredményére két hetet is várnom kellett (nem kívánom senkinek ezt a rettegést..), de szerencsémre a súlyosabbak negatívak lettek.Az enyhébb fertőzésekre kaptam gyógyszert, pár hét alatt meggyógyultam belőlük.Menj, csináld végig, hogy megnyugodj.A gumi meg nem véd 100%-ban mindentől, csak csökkenti a fertőzésveszélyt, ezzel legyél tisztában.A volt párom még gumit sem használt, szóval

nekem akkor mázlim volt.

2018. febr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!