Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak tényleg ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg ennyi idő kell, hogy szerelmesek legyenek?

Figyelt kérdés
Tegnap eljegyezték teljesen váratlanul egy barátnőmet, de egy olyan pasi, akire sosem gondoltam volna. Kb 2 éve ismerik egymást, az első félévben még vacillált az exe meg barátnőm között, aztán fél évet külföldön volt, kb heti 1x hívta a lányt, most is kint van valahol, szóval barátnőm nagyon sokat eltűrt neki, most mégis eljegyezte. És van még 2 ilyen barátnőm, akik úgy jöttek össze a mostani párjukkal/jegyesükkel, hogy az első fél évben/évben a csávók kb szartak a fejükre, másokkal is kavargattak meg ilyenek. Most komolyan úgy lehet csak pasit fogni, hogy eltűrsz neki mindent, türelmes vagy a végtelenségig, aztán egyszercsak megállapodik melletted? De ennek így van értelme? Ez tényleg szerelem, vagy csak megalkuvás?

2018. febr. 16. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem ! Csak kifut az idobol re szeretne csaladot!
2018. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Fiatalokról van szó, mind 21-25 közötti.
2018. febr. 16. 11:03
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

Ő esetükben: Megalkuvás és a "jobbik" kiválasztása. (Jópasi szindróma)

Én a másik véglet vagyok, ha valaki (nagyon) tetszik, akkor próbálok minden alkalmat megragadni, hogy beszéljek, találkozzak vele stb. Én nagyon lelkes vagyok, már-már túlságosan is. (Van olyan aki ezt értékeli? xD) Valahol a kettő között helyezkedik el az "ideális", szerintem. :)

2018. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Senki nem kötelezi a nőt, hogy ilyen férfival jegyezze el magát. Ha csúnya, akkor mondjuk nem nagyon tud válogatni, egyébként viszont van reális esélye normális férfira.
2018. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nálam pont az a taktika vált be, hogy ha randizgat mással is, akkor kidobom a bús pi.csába. Akkor nem pazarlom az időt ilyen gyökerekkel, és hamarabb megismerem azt, akinek én kellek, nem csak perpill nem talált jobbat.

Egy év alatt el is tudta dönteni, hogy megkérje-e a kezem.

2018. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem láttam ilyet, úgyhogy az biztos, hogy nem CSAK így lehet "pasit fogni".
2018. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 Na pontosan így vagyok ezzel én is. Nem tudok olyannal lenni, akinek csak tartalék vagyok, ez iszonyat megalázó. Mégis ezt látom, hogy sokan így jönnek össze..én meg itt vagyok szingliként.
2018. febr. 16. 11:30
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Ahhoz, hogy szerelmes legyek, egészen minimális idő is elég, de ahhoz hogy valakinek megkérjem a kezét, ahhoz hosszú évek. Az elsőnél működnie kell a kémiának és az határoz meg szinte mindent, az a bizonyos rózsaszín köd(ami sajnos csak időleges), de hogy majdan kinek kérem meg a kezét az már nagyon is racionális döntés, ott az észérvek dominálnak.

40F

2018. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
#8 van itt felnottes 40 eves is ugy latszik!
2018. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy gyökér alapján ne általánosítsad már férfiak millióit. :/
2018. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!