Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti milyen feltétellel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen feltétellel mennétek el a fővárosi éjszakába mulatni egy fiúval akit nem ismertek még?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel normális lehet beszélgetni vele és nincs kedvetek otthon maradni, akkor el tudnátok képzelni, hogy talalkoztok vele és elmentek bulizni vagy meginni valamit?
2018. febr. 16. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Fotót láttam róla, és több hete jól elbeszélgettünk neten, esetleg telefonon. Így igen.
2018. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Rám férne. Fotót néznék róla,kis duma,esetleg telefon.
2018. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszéltünk már legalább egy hetet, telefonálunk is és láttam róla képet, akkor talán megfontolnám.


Volt ilyen, másfél hetet beszéltünk, nem telefonáltunk, képet is csak egyet láttam róla... Nem lett jó vége. Nagyon nem.


Óvatosan!

2018. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen feltétellel. Ismeretlennel legalábbis biztos nem. Első találkozásra mindenképp napközben kerítenék sort, mondjuk egy kávézóban, nem egy éjszakai mulatóban.
2018. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Siman. Nehany levelvalta,foto. 1 napon belul is lehet. Egyeb instant elerhetoseg csere. A kocsijaba nem ulok be.

Kb ugyanaz,mintha a szorakozohelyen ismerkednek vagy a villamoson.

2018. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég Simán benne lennék
2018. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhat egy fővárosi lány :)
2018. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!