Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem feltétlen párkapcsolati,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem feltétlen párkapcsolati, inkább helyzetibeli kérdés! Játék, vagy sem? Érdekelne a véleményetek!

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, komolytalan, becsmérlő, gúnyolódó hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, azokat leginkább mindenki tartsa meg szerény személyének.

Nem rég óta járok táncolni, s egy 3-4 hete bővült a csapat egy friss kurzussal, így többen lettünk. Megjelent több velem korú nő is, de szinte azonnal szemet szúrt egy ~ 38 éves nő a sorból. Mit sem tétováztam, párválasztásnál senki nem kérte fel így én éltem is a lehetőséggel. Követte ezt több hasonló "felkérés". Határozottan érződött, hogy jó összhangba vagyunk, jól léptük ki a lépéseket, tudtuk egymást követni ... aztán jöttek a finom kis érintések, ércelődések, később már voltak "forróbb" pillanatok (közelebb kerültünk egymáshoz testileg, mint amennyit a tánc éppen szükségesnek tartott), amiket igen igen meglepődtem. Találkoztam már sok helyzettel, ez azonban erőteljesen meglepett és egy pillaantig nem nagyon tudtam a helyzettel mit kezdeni. Viszont jól estek ezek a megnyilvánulások, igazi férfinek érezhetem magam mellette amikor táncolunk.


Kár volna tagadni, hogy mint nőhöz egyértelműen vonzódom, viszont mint kiderült házas. Persze, semmi jónak nem vagyok az elrontója, de azért egy egészséges távolságot véleményem szerint illik tartani - nyilván, ez alól kivétel ha a "falnak állítják az embert" ... :)


Igazándiból a tapasztalatotok, véleményetek érdekelne: csak egy játék az egész ? Látja, körülveszik a férfiak és "miért ne" alapon a korosztályától eltérő férfival is ércelődik ?


Szó nincs arról, hogy rögtön szerelmes lettem volna, de azért meg-meg fordul a fejemben.


Köszönöm a válaszotokat!


24/F


2018. febr. 16. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szúrd meg a hölgyet! Egyértelmű, hogy bejössz neki. Lehet, hogy csak papíron házas, de közük sincs egymáshoz (főleg testileg) a férjével. Hívd el tánc után valahova beülni és férfi módjára közöld vele, hogy hihetetlenül vonzó teremtés és nagyon kívánod, megcsókolhatod-e?!
2018. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szakíts szét egy családot valami kósza vonzalom miatt. Hosszútávon valószínűleg úgysem lennétek együtt, ha meg csak szexet akarsz, keress független nőt.
2018. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg van kémia köztetek, és/vagy élvezi a flörtölést, és/vagy nem tökéletes a házassága, és/vagy benne is megmozgatott valamit az, hogy bejön valakinek a partnerén kívül. Viszont ezek nagyon kényes szituációk, és könnyen végződhetnek lelki sérüléssel. Egy idő után eljön az a pont, amikor a játék már nem játék, csak amikor már túlságosan is belekeveredtetek valamibe, akkor nehéz kimászni belőle. Férfiként én is voltam kicsit hasonló helyzetben, egy kapcsolatban élő lánnyal kezdett elmélyülni a dolog, ő is elég sok jelet adott, aztán egy huszárvágással kilépett az egészből, csak én már addigra rég belezúgtam, mert elhittem, hogy lehet a barátságnál több is. Szerintem nem ártana tisztáznotok a határokat, mindkettőtök érdekében.
2018. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mar egy hosszabb kapcsolatban is keves meg jnalmas a szex. Miert ne akarhatna szeretot?

N/35

2018. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindegyikben látok igaszságot! :)
2018. febr. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!