Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Gigi Hadid jó nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Gigi Hadid jó nő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2018. febr. 17. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Smink nélkül full átlag
2018. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ilyen válaszok fognak jönni. ,,Átlagos, átlag alatti, nem tetszik." Az ilyen embereket tenyleg nem ertem. Ha szupermodell pasik fóruma ez, akkor igen. De en csak elettelen kockákat látok a lelki szemeim előtt, akivel nők nem állnak szóba. Nem en mondtam, hanem ti magatokról.
2018. febr. 17. 23:41
 13/19 A kérdező kommentje:
Várom a smink nelküli átlag feletti lány kepet.
2018. febr. 17. 23:43
 14/19 anonim ***** válasza:

Gyönyörű, kecses de mégis sportos, dús hajú, jó adottságú és tesz is érte, hogy ezt megőrizze, na meg nagyon fiatal még.


Mindkét szülő szép vonású, jó alakú, volt kitől örökölnie.

2018. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elég fura arca van, de nemrossz, jutna neki patron, jó a termelés.
2018. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Volt már több ilyen kérdés, ahol a férfiak a szerintük sminkmentes álomnőjüket linkelték.


Hát sokkal csúnyább volt a legtöbb, mint gigihadid, de volt valami furcsa karakteresség az arcukban.


Szerintem jónőnek tartják gigi hadidot, csak nem számukra különlegesnek, ezért hívják átlagosnak.


Nem tudják, hogy a jónőség és a szépség nem szubjektív. Úgy kellett volna kérdezned, hogy megfelel e a mai szépségideálnak. Kivétel nélkül igent kaptál volna. Hiszen szép, csak nem mindenkinek az ízlése, viszont az erős többség számára jónő.

2018. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szép nő. Ez egyértelmű.
2018. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egyértelműen igen. Nekem sminkkel és smink nélkül is bejön.
2018. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Az a baj, hogy olyanról vitatkoztok ahol senkinek nem lehet igaza, mivel a szépség fogalma szubjektív. Mindenki mást tart szépnek, nem hiába láttok férfiakat különbözö kaliberu nökkel járni. Ha mindenki egyforma lenne mi lenne a világban? :D Csak hogy ne legyen off, sosem voltam oda egyik Hadid csajsziért sem, számomra Gigi-nek tényleg szép arca van, de részemröl az átlagosnál épp hogy egy fokkal szebb. Valamiért így gondolom. A testvére hosszú, megnyúlt arcáról nem is beszélve. Még mindig sokkal szebbnek és különlegesebbnek tartom Palvin Barbit, akinek gyonyoru, szabályos, karakteres babaarca van. Másik kedvencem Taylor Hill akinek ha úgy csinálják meg a sminkjét és haját, Audrey Hepburn jut rszembe róla, nekem ö tényleg különleges
2020. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!