Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetbe kerültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzetbe kerültem, fogalmam soncs hogyan tovább? Valakinek lenne tanácsa azt meg köszönném.

Figyelt kérdés

Sziasztok az a problémám, hogy férjemmel nagyon megromlott a viszonyunk. (van neki egy fia, meg egy közös lányunk). Pár napja többször is felhozta, a válást. Először azt hittem csak az idegesség beszél belőle, de már majdnem 2 hete, csak ha nagyon muszáj akkor szól hozzám.

Majdnem 1 hónapja mentem vissza dolgozni, délután 4 órában, így felváltva vigyázunk a kislányunkra (1,5 éves). Férjem a bölcsit nem akarta, pénzre viszont sajnos szükségünk van. Az elején jónak tűnt minden. De aztán mire beletanultam és kezdett jó lenni a munkám, addigra ő kifordult magából. Egyik nap nagyon jó kedvel jöttem haza, és mikor elmondtam neki, hogy nagyon jól érzem magam, és imádom az új munkám, akkor felkapta a vizet, kaffogott. Mert ő nem szereti a munkahelyét. Viszont annyiszor mondtam neki, hogy váltson, de nem. Nagyon sok mindennel próbálkozom, hogy olyam legyen a kapcsolatunk, mint régen, de úgy érzem már nem szeret.

De a másik oldalról viszont van egy kollégám, akivel nagyon jól kijövünk és a minap említette, hogy kezd megkedvelni, és sajnos én is őt. Viszont nem tudom mit tegyek.

A férjem már régóta ilyen, már többször majdnem elváltunk. Viszont félek, egyedül maradni és újra kezdeni mindent a kislanyommal. Szerintetek ezt érdemes még halasztgatni? Már eléggé elhidegültünk, folyton vitatkozunk, barátnőm szerintem, már első adandó alkalommal elkellett volna válnunk, mert ez már nem működik.



2018. febr. 22. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Gyerek miatt ulni a szarban,eleg gáz...mondjuk ha most a ferjed le lepne egy masik nővel mert ugye elmondtad ,hogy nem jo a hazzasag! akkor utolsó goreny lenne.viszont hogy neked mar tetszik más pasi ,az korrekt.hát szép....
2018. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
' Asszem nem a félelmeid és a gyermek kellene meghatározza a sorsod és a döntésed. Nehéz döntés, de a bátraké a szerencse. Ha ennyire nem működik, csak az idődet, meg az idegrendszeredet pocsékolod.
2018. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen segítőkész vagy. A férjemmel is tisztáztuk, ha gond van akkor elválunk és nem csaljuk meg a másikat. Illetve a kollégámmal is tisztáztam, hogy nem lesz semmi köztünk, csak ha tényleg elválunk a férjemmel. Attól, hogy megtetszett, még nem érzem magam szar embernek.
2018. febr. 22. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Váljatok el. Jobb lesz.

Tarts "pihenőt", utána kezdj randizni a kollégáddal, de ne ugorj egyből fejest egy új kapcsolatba :)

Sok sikert!

2018. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szereted a férjed? ha igen,akkor ülj le vele, és beszéljetek. ha ő is szeret, kár lenne kukába dobni amit felépítettetek.
2018. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én asszem,hogy az új pasi mellett tenném le a voksom. Ott van érzelem.
2018. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*gyerekeknek se feltétlen jó a sok vitatkozás; mondjuk a válás se feltétlen, ez lehet, hogy változó, hogy ki melyiket tudná elviselni jobban.

Amúgy nemtom, mintha valami szakvéleményt hallottam volna, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a "gyerekek miatt maradjunk együtt"-dolog nagyon nem jó ötlet.

Amúgy nemtom, de én talán az új pasit választanám így ebben a helyzetben. Hát így, folyamatos veszekedések közepette nem lehet élni. Meg hazamész és folymatos feszkó van, meg érzitek a másikon, meg ti magatok is, hogy már nem szeretitek egymást. Énszerintem lehetséges, hogy idegőrlő lehet már, de én mondjuk nem tom, még nem voltam ilyen szituációban.

2018. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1# szó szerint így van, számból vetted ki a szót....

Nem is kívánok mást mondani....csak ezt meg pusz...

Szerintem te már gondolatban a másik pasival vagy...igaz?

Ja és... ninden NŐ ezt mondja” Viszont félek, egyedül maradni és újra kezdeni mindent “😂és sírnak..

2018. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!