Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok olyan pasival aki sírni szokott?

Figyelt kérdés
De amúgy egy átlagos jófej ember , tud kemény is lenni ,és ezt az arcát nem mutatja mások előtt. Titokban sîr ha bántja valami, (titokban érzelgős és nagyon tud szeretni)

2018. febr. 23. 14:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Én nagyon érzelgős vagyok, ha olyan egy film, hogy szomorú dolog van benne akkor sírok, ha látok valakit sírni akkor is nagyon elérzékenyülök. Ha alapvetően nem minden apróságon sírsz skkor szerintem egyáltalán nem gáz, ez csak feszkólevezetés annak meg kifejezetten jó :)
2018. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%

Ne játszd meg magad.


Nincs összefüggés, csak személyiség számít, mint egység.

2018. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

>ezt az arcát nem mutatja mások előtt

>Titokban sîr


Akkor a csajok honnan a náthás fa­szból tudnák meg, hogy síros a pasi?

2018. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%
Nő előtt sosem bőgsz! Jól jegyezd meg!
2018. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
(Pl.elmondja vagy épp észreveszi.)
2018. febr. 23. 16:10
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Persze majd te is újra élesztesz minden nap... mint az 5-ös csókája... Full kamu vagy. Vagy ilyen nyámnyila szar akit senki még csak emberszámba sem vesz!
2018. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Figyelj.. én nem szoktam újraéleszteni minden nap, de ha netán valahol egy váratlan pillanatban az kellene tennem és nem sikerülne engem is elkapna a sîrás. ..Szar alak meg biztos ,hogy nem vagyok
2018. febr. 23. 17:23
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem, nőként sem szoktam, egy férfitől pedig elég gáz
2018. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem a sírás a baj, hanem az érzelgősség. (Nagyon nem összekeverendő az érzelmességgel.)
2018. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én kifejezetten. Szerintem nagyon aranyos dolog. Csak ez nem divat sajnos. Mindenki férfi keménykedik vmiért. 32/L
2018. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!