Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani 40-50 éves férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 40-50 éves férfiak hány százaléka cserélné le a feleségét egy 20-30 éves új feleségre?

Figyelt kérdés

Manapság egyre nagyobb divat lett az új család alapítása, fiatal nővel. Rengeteg férfinak olyan idősen már a második, vagy harmadik felesége és családja van. És ezek számítanak sikeres férfiaknak. Viszont ezzel az is együtt jár, hogy a régi nőiktől a gyerekeiket elhanyagolják, még ha fizetik is a gyerektartást, nem töltenek elég időt velük többek között.

Tehát ez egy teljes életváltással járó dolog.

A mai férfiak kb. hány %-a menne bele abba, hogy az idősödő sárkány feleségét, - aki ugye abban a korban mint nő, már tényleg nem az igazi - lecserélje egy jóval fiatalabb nőre, és tőle is új gyerekeket vállaljon? Szerintem egyre több az ilyen.


2018. febr. 26. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem haladja meg az 50%-ot. A sárkány feleségeknek pedig általában a férfiak "mindenbe beleszarok" hozzáállása az oka.
2018. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Ez a kérdés b..romság.


Ahol sz..r a kapcsolat, ott bármi előfordulhat, ahol jól működő harmonikus a kapcsolat, ott nem cseréli le a pasi a feleségét egy fiatalbbra.


Anyád is házisárkány?


És mitől jobb egy fiatalabb?

2018. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
De most a 30 éves nők miért akarnának apja korabeli pasikkal családot alakítani?
2018. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez inkább csak a gazdag férfiak ,"kiváltsága". Én mint átlagos dolgozó 40es férfi maximum titkos szeretőt tartanék de nem robbantanám szét a családot. De egyik veszély sem fenyeget... sajnos??
2018. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi lennek, hogy mennyi IQ-val irjak ki ezeket a kerdeseket. Garantaltan ketszamjegyu.
2018. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos sokan lecserélnék, de én ismerek jópárat, akik nagyon megszívták. Egyik rokonom 50-hez közeledve otthagyta a családját egy nagyon fiatal csajért, persze dúlt a szerelem, pasi hordta a csajt étterembe, wellness-be, nyaralni, aztán mikor már nem bírt olyan sokat költeni rá, a csaj lelépett. A másik ismerősömnél meg az új, fiatal csaj a sárkány, mindenért hiztizik: Minek jönnek megint a gyerekeid, elcseszik a hétvégénket, miért a gyereknek veszel már megint cipőt, ugye nem gondolod, hogy a gyerekeidet is visszük nyaralni. Csajszi 26 éves, még életében nem dolgozott, de igyényei vannak, a pasi meg hajnalba kel, gürizik, kb. 10 évet öregedett a csaj mellett.
2018. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Most megmondom, hogy a 40-es, 50-es feleségek szerint ezeknek a pasiknak egyike sem cserélné le a házisárkányukat, merthogy otthon minden szép és jó, de kérdezd meg magukat az érintett férfiakat! Nyakamat rá, hogy 10-ből 9 simán lenne egyhuszonéves, feszestestű, nem egy szülés utáni széttobbant kályhacsőhöz hasonlító szexistennővel... ha rehetné.
2018. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
De a feszes testű huszonéves miért állna össze a fonnyadt tökű 50-essel? Én inkább a kicsit fiatalabb feleségeket hallom panaszkodni, hogy a férjük már nem az igazi, és sokan le is cserélik őket.
2018. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"A sárkány feleségeknek pedig általában a férfiak "mindenbe beleszarok" hozzáállása az oka."


Aha, nyilván minden a férfiak hibája ;) Nyiilván

2018. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A huszonéves csajok nem 40-es pláne 50-es vénemberekre vágynak,de még a 30-asok közül is sokan túl öregnek tartják az ilyen korú férfiakat.De hogy a kérdésre is válaszoljak,legyen 30 %.
2018. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!