Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/ Nők nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Nők nektek mennyire számít hogy a párotok mit dolgozik?

Figyelt kérdés
Hogy pl ő nem egy egyetemet végzett mérnök stb, hanem fizikai munkás/gyári munkás.

2018. febr. 28. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmi képességei számítanak. Az, hogy diplomás-e, vagy fizikai munkát végez-e nem.
2018. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem olyan retardalt, mint az ilyen helyeken dolgozok nagy resze, es nem ott tervezi leelni az eletet, hanem vannak komolyabb tervei, akkor nem gond. De ha barmifele gyari proli mentalitast felfedezek, akkor viszlat!
2018. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel egészen addig, amíg úgy ítélem meg, hogy értelmi képességeink azonosak, és ő sem fikázza az én munkámat, anélkül, hogy tudna róla bármit.
2018. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az érdekel,hogy velem normális legyen. Beszélgetni tudjon értelmesen.
2018. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Ez a szint számítana nekem. Az nem karrier, amibe bele lehet tanulni 2 nap alatt. És sajnos nekem nem ér annyit mindenkinek esélyt adni, hátha kifogom a munkások között azt az 1%-ot, aki értelmes dologgal foglalkozik abban a csekély szabadidejében. Emellett hamar leamortizálódik az ember fizikai munka mellett, én pedig már eltemettem egy férfit. Elvből nem kezdek dohányossal, fizikai munkással és hasonlóval.


Annak ellenére, hogy diplomás vagyok és tervezek még a papírra építeni további részképzéseket is, nekem pl nagyon tetszett mindig is a cukrász, fodrász, szabó, esztergályos meló, ilyesmi végzettségű férfivel simán kezdenék. A kereset sem elhanyagolható, de olyan 120-150-től nem mondom rossznak, az már elég egy relatíve jó életszínvonalra.

2018. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! (De egyébként így most keresettől függően mondom, azt ne vonjuk vele.)
2018. febr. 28. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Itt a gyakorin sokaknak fontos,hogy milyen munkát végezzen a férfi, a gyári munka nem igen pálya a nőknek,de az életben sok gyári munkásnak van barátnője,felesége.
2018. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem kezdenek olyannal aki 3 muszakban dolgozik. Ilyen szempontbol szamit a munkaja.
2018. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha kimondottan tetszik a illető, akkor sem?
2018. febr. 28. 21:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Általában nem tud úgy tetszeni valaki, hogy alig van velem és hogy nincs sok közös témánk. Sajnos a legtöbb fizikai munkással/gyári munkással nem tudnék igazán jót beszélgetni (ez tapasztalat), főleg, ha nem is látom a 3 műszak miatt, vagy mert hullafáradtan esik haza.
2018. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!