Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy hogy megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy hogy megismertetek itt valakit akivel kutya-macska viszonyban kezdtétek aztán nagyon megkedveltétek egymást?

Figyelt kérdés

Megismertem itt egy embert és így jártam.

Hogyan dolgozzam fel?

Pár napja már nem beszélünk.

Valamilyen úton-módon mindig egymásba botlottunk válaszadás során. Totál ambivalens volt a viszonyunk.

Valami olyasmi mint a se veled se nélküled.

Megbántottuk egymást aztán meg nem győztünk epekedni a másik után. Egy láthatatlan kapocs született közénk de mégsem mertük vagy tudtuk valamelyikünk miatt átültetni személyes kapcsolatba a dolgot.


2018. márc. 2. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Inkább ennek fordítottja volt jellemző.
2018. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez de szar! Azt se tudjátok a másikról, hogy kicsoda, de macska-egér játékot játszotok, miközben azt se tudjátok a másikról, hogy fiú-e, vagy lány. Két kis homokos ratyi gyerek szórakozik egymással. Király hely az internet. 👍 😅
2018. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

volt.

kb 2 évig egy csaj elég sok válaszomba belekötött meg leszólta.

aztán én is visszaoltottam,akkor még jobban puffogot.

majd elkezdett nem alpári stílusban de szitkozódó privátokat írogatni,hogy ilyen meg olyan mocsok vagyok,meg pont az a fajta vagyok akit messzire elkerül stb,aminek a vége az lett,hogy jóba lettünk és randiztunk:)

2018. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem ilyen. De volt egy elegge megbotrankoztato kerdesem. Azt hiszem ismerkedessel kapcsolatban. Elegge nyers es bolond voltam akkoriban. Es ram irt egy lany. Csodalkoztam, hogy ilyen barbar beteg kerdesre, ki az a hulye aki valaszol, foleg privatban. Aztan vagy 4-5 napig irtunk, egyfolytaban, sajnos hirtelenjeben lett egy kirohanasom fele, egy elegge sulyos es nyers kirohanas. Akkor vagy 2-3 hetig nem irtunk. Aztan egy masik kerdes soran, valahogy egymasba botlottunk. Bocsanatot kertem tole, es tovabb irtunk. Aztan talalkoztunk, es lett belole egy 1 eves kapcsolat. Ennek mar vagy bo 4 eve.
2018. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 6-os a korodat fel mernéd tüntetni, ha nem problem? (:
2018. márc. 2. 23:58
 6/12 A kérdező kommentje:
13: ???
2018. márc. 3. 00:04
 7/12 anonim ***** válasza:

#15

Tehát nem hülyéztelek le. Nem kell mindent mellre szívni.

2018. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#14 mi ez az értetlenség?

Hárommal vagyok kevesebb, mint Te :)

2018. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A tapasztalatokból nyitok egy praxist."

Igen, de már nincs itt olyan ember, akivel nagyon meg tudnánk kedvelni egymást. Úgysem értenének meg. 'Láthatatlan kapocs' sem tud akárkivel kialakulni.

És már amúgy sem érdekel ez az egész. Szerintem kezd el te is hanyagolni az üzenetküldős funkciót, aztán nem lesz szívfájdalmad. :)

2018. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt 2× ilyenem, nem lett belőle semmi, pedig az egyik fél valóban szimpi lett a végén. Az egyiknél fura volt az egész, mert azon kívül, hogy valóban nem lehetett rájönni, hogy valóban ellentétes neműről van-e szó, még az is befigyelt, hogy mintha a másik fél egy másik hozzátartozója is írogatott volna (Értsd: A-val kezdtem, de B is befigyelt).


Szerintem páran itt önvédelemből vagy épp a saját bizonytalanságuk miatt taktikáznak ezen a téren, viszont ezzel mindenki csak szív.

2018. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!