Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Az jó pont nálatok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az jó pont nálatok ha a barátotok vagy egy srác focizik?

Figyelt kérdés

Úgy látom elég sokan ellene vannak itt a focinak meg úgy általában, amit nem igazán tudok mivel magyarázni. Miért baj az ha sportol, és mozog rendszeresen (?) nem pedig piál meg a drogozik a lecsúszott haverjaival.

Most nem profi focistára gondolok, aki NB1-ben játszik, mert nyilván nem lehet mindenkiből profi, nem is kell, csak a hobbiszintű játékosra.

Ezek a pasik többnyire jó állású, sportos emberek, ami úgy tudtam bejön a nőknek. Viszont mindenfele azt hallom, hogy b**i, meg páwa, beképzelt. A profik között biztosan van ilyen is néhány, de mindenkire nem lehet ezt rávágni.



2018. márc. 3. 09:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nálam hátrány! Bármilyen más sportban támogatnám és büszke lennék rá. De, ha focizik, szóba sem állok vele.
2018. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Nálam se jöhet szóba! Több okból, amit nem részletezek.
2018. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Én egy hobbifocistához mentem feleségül.
2018. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

Kb. minden második férfi focizik szabadidejében a haverokkal, de ez még nem jelenti azt, hogy ezt sportként űzi, inkább csak rugdossák a labdát. Szóval ez még önmagában nálam semleges.

Ha valaki rendesen sportol valamit, az viszont mindenképpen előny. Én is mozgok rendszeresen, és most kapcsolok következő fokozatra, szóval lenne valami közös hobbi, inspirálnánk egymást, ez pedig jó. Ha valaki állandóan otthonülő, és munka után csak ledöglik a tévé vagy a számítógép elé, és semmi mozgásra nem lehet rábírni, az zavar.

2018. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem kifejezetten szeretem a focit. De ha neki jó, nekem mindegy. A sport fontos.
2018. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem a focit. Amíg hetente egyszer haverokkal focizik, nem zavar, egészségére, de sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak a foci mániásokkal.
2018. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
A focisták általában buták és bunkók, úgyhogy ha közvetve is, de jó pont a nőknél.
2018. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

"sportol, és mozog rendszeresen (?) nem pedig piál meg a drogozik"


Hehe, emlékszem a meccs után ezek a focisták leküldtek 1-2 sört. Sőt ifiben volt aki másnaposan állt pályára. Vagy épp a kispadon cigizett:D


"Ezek a pasik többnyire jó állású, sportos emberek"

Azért ezt túlzás kijelenteni. Mi az jó hogy állású? Jó kiállása van, vagy jó munkája? Mert az utóbbi egyáltalán nem értem hogy kötődik a focihoz.


Az meg hogy sportosak... hát azért ezt elég kemény kijelenteni. Azért mert heti 4 órát kinn van nem biztos hogy akkora sportember lesz. Főleg ha cigizik, sörözik meg a szalonnát hurkával tolja.

2018. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az a megfigyelesem, hogy a focirajongo ferfiak egyszerubb lelkivilaguak. Nem butak, nem erzeketlenek, csak olyan kis egyszeruek, aki erti az tudja mire gondolok. Sok emberen figyeltem ezt meg, nem kell nekiallni teriteni. Viszont mindnek volt baratnoje, felesege, ugyhogy nincs ezeknek a sracoknak semmi baja, csak nekem masok az igenyeim, mint azoknak a lanyoknak. En az elvontabb, agyas fiukat szeretem.
2018. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Lollypop nekem leesett amot mondasz, en is igy erzem :)
2018. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!