Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác, ő kezdeményezett, nem akartam belebonyolódni vele semmibe,de kitartó volt es persze tetszett is,így belementem. Parszor találkoztunk már,kb heti 1x max 2 szoktunk összefutni (másik városban lakunk), messengeren sokat beszéltünk az elején,mostmár nem olyan intenzíven,mint mikor ostromolt. Ezzel nem is lenne baj,de mikor írok neki sokszor el sem olvassa és órákig nem válaszol,van mikor látta már,de semmi reakció. Tudom,hogy elfoglalt sokszor,de két mondatot igazán vissza írhatna. Túl reagálom? Ne is írjak neki csak,ha ő ír? De ő meg azt mondja írjak bármikor. Teljesen elbizonytalanít. Mit tegyek,szakítsam meg vele inkább a "kapcsolatot"?
2018. márc. 4. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Én vagyok nála. És ne írogass már mert én is olvasom.
2018. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te vagy a debreceni barátnő?
2018. márc. 4. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

*hozom a popcornt*

Ha már tudsz akármilyen barátnőről amúgy, akkor miért nem ejted a történetet?

2018. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ő Robika, a kisebbik felsőzsolcai unaka. Hozzáteszem, igen jó tanuló.

31/f

2018. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Debreceni a srác? Akkor küldd át hozzám.
2018. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Debreceni pasik irhattok nekem.

20/ l

2018. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem érdekled. Ennek annyi. Még most tedd túl magad rajta, később csak rosszabb lesz.
2018. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat is szeretnék!
2018. márc. 4. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem normális válasz, hogy MI mit tennénk a TE helyedben az, hogy otthagynánk??
2018. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Orakig nem valaszol?


Normalis ember dolgozik, tanul, nem a telefonjaba van beletemetkezve.

Nekem egy pasi csinalt hasonlo musort, hogy miert orak mulva balaszolok. Kidobtam a francba. Nem kell ilyen energiavampir, aki napi tobbszor kizokkent a munkambol, napi dolgaimbol.

2018. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!