Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a feleség készíti ki a férj ruháit?

Figyelt kérdés

Két munkatársam beszélgetett,hogy "ma össze fogja magát piszkolni,pedig mondta a feleségének,hogy ilyen hete lesz, erre mindig világos ruhát rak ki neki?" Másik ilyen a feleség rak be ebédet. Panaszkodik,hogy keveset tett be neki,sokat stb.

Addig értem,hogy a nő jobban ért a mosáshoz,(bár pasi létemre tudok olvasni,piktogrammot értelmezni) főzéshez (dettó). De ezek megleptek. Volt egy exem akinek nem tetszett,hogy én magamnak akarok kaját betenni, bár csak elméleti veszekedés volt.(nem éltünk együtt).



2018. márc. 4. 20:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Kevéssé. De ha mindkét félnek ez a jó, akkor miért akarjanak másnak megfelelni?
2018. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Ez a szüleimnél volt szokás,de ők 60 felett vannak.
2018. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

Számomra ez degradáló! De iszonyatosan..

Mintha valami fogyatékos lennék aki nem tudja mit vegyen fel aznap. Vagy mennyi ennivalót csomagoljon magának.

Ez valami vicc? :D

2018. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%

A nő az nő. A férfi férfi. Legyen meleg étel otthon. Takarítson főzzön. Nevelje a gyereket. Mosson pakolja ki-be a ruhákat kaját stb.


Üdv 1950

2018. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a nagyszüleimnél. (nagymamám majd 90, nagyapám 100 felett lenne, ha élne).


A szüleim 60+ már nem ez ment.



De igen, régen ez szokás volt, lehet, hogy vidéken kicsit tovább, de 60 év alatti pároknál ez már szerintem fura.

2018. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az idősebbik 61 a fiatalabbik 45. Az utóbbi mentsége,hogy a felesége nem dolgozik. Elvileg állat tartásnál kellett volna besegítenie, de sose volt rá ideje, na meg van egy súlyosan fogyatékos kisfiuk akire vigyáz.
2018. márc. 4. 20:13
 7/27 anonim ***** válasza:

"Engem nem a barátnőm öltöztet, hanem az anyám" (Howard Wolowitz)


Amúgy nem jellemző, miért lenne az? Nagyszüleimnél az de ott leginkább azért, mert nagypapám már menni is alig tud így 80 éven felül.


Alkalmi ruhát viszont jó érzés mikor valaki kikészíti, ha éppen valami komolyabb helyre mész, amine tétje van. Jó érzés tudni, hogy valaki melletted áll és sok sikert kíván, törődik veled. Kicsit olyan, mint gyerekként vizsganapon reggel anyám rövid üzenetei és egy szelet csoki vagy ilyesmi. Jobb volt úgy menni vizsgázni és nem a csoki miatt, hanem csak úgy.


Igaz ez csak akkor jó, ha kölcsönös és nem egyoldalú.

2018. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7es igazad, van. Pl én ha vasalok, azzal többet ártok mint használok az alkalmi ingeknek.

De itt a polón volt a hangsúly.

2018. márc. 4. 20:16
 9/27 anonim ***** válasza:
nálunk nincs ez és nem is lesz :D a barátom néha csinál nekem útravalót, az nagyon jól esik.
2018. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

remélem nem gond a plusz kérdés.

Mennyire szokás elvárás,hogy az alsógatya póló, farmer ki legyen vasalva ?

Én összehajtom elteszem,úgy szárítom,hogy ne legyen benne gyűrődés, exemnek ez is fura volt.

2018. márc. 4. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!