Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is azt tapasztaljatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is azt tapasztaljatok, hogy itt a gyakorin rengeteg elnoiesedett ferfi ir ki kerdest?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 08:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtened?
2018. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Nekem inkább a női kegyetlenség és túlzott határozottság szúrt szemet :D
2018. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy itt sirankoznak a gyakori kerdeseken, ahelyett, hogy megoldast talalnanak. Mi lesz igy az emberiseggel, ha a nok ferfiasabbak mint a ferfiak?
2018. márc. 5. 08:55
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

Nekem ennek a kérdésnek a válaszait nézegetve jutott ez az eszembe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Leugatják szegény lányt, mert a töketlen, béna barátja nem tudta megvédeni.

Az ilyenek hasonló helyzetben inkább a részegek pártjára álltak volna, és segítettek volna megerőszakolni a barátnőjüket, csak hogy védjék a saját bőrüket.

2018. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%

Persze àllandóan a rinya meg a síràs.


Adunk megoldàsokat is de akkor meg neked esnek tipikus magyar mentalitàs.


Aztàn meg csodàlkoznak,hogy nem jut nekik nõ illetve valami lefarcolt maximum.


Sajnos férfitàrsaimból kihalt ez az õsférfi mimt ami ott van egy Berkiben,Schwarzeneggerben vagy egy Lazar Angelovban.

Se ambíciók se célok.

Karrierrel nem foglalkoznak, elvégeznek olyan szakokat amiknek semmi értelme,csak,hogy kitöltsék az idõt bulikàval.

Semmi tàvlati terv,mellette 60kg gethes testû de edzeni nem menne le.

Azonban kiír kérdéseket,hogy,, miért izmos,sikeres férfiak kellenek a nõkbek,miért nem tetszek vékonyan vagy dagadtan?".


Borzalmas nem csodàlom,hogy a nõk ki vannak a mai magyar pasikra(szàndékosan nem férfit írok).


30F

2018. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Tehát nőies=siránkozás? Hát én örülnék neki, ha olyan kemény lehetnék, mint jó pár nő, egyedül felnevelnek több gyereket, meló mellett, tűrnek csomó dolgot emelt fővel.

Másrészt a siránkozást pár ember műveli. Ők írnak napi 6 kérdést. Sokszor látszik kitalált kérdések, hogy a férfiak ellen uszítsanak.

2018. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is inkább a túlzottan határozott, és indokolatlanul önbizalommal teli, de amúgy nem sokat érő hülye P..icsák tűntek fel...elég sok van itt belőlük. Természetesen tisztelet a nem kevés kivételnek.
2018. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kevés ír ki sokat. De a hibrid, enyhe identitásválságban szenvedő feministáinkat sem kell félteni, akik egyrészről játsszák a "strong, independent woman" szerepet, másrészről meg "a férfi legyen férfi"
2018. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

A kérdés elolvasásakor már éreztem, hogy az lesz az "elnőiesedés", hogy "túl sokat sírnak meg rinyálnak".


Egyrészt: Ha az oldalon egy férfi bármiféle sikertelenségről mer írni vagy kritizálni akárcsak egy nőt is, akkor instant rinyálásnak van titulálva. Kész, punktum. Miközben arról ír egy csomó nő, hogy egy férfi is kimutathatja az érzelmeit. Hát tessék, kimutatják, aztán azért kapják az ívet...


Másrészt: Ha bullshitgenerátor szintű válaszokat és tanácsokat írnak egyesek, akkor nem kell csodálkozni. Nézzünk meg pár kérdést: Nem tetszem senkinek, mit tegyek, hogy legyen barátnőm.

Női válaszok: Legyen önbizalmad. Honnét? Hácsakúgylegyen'. Szegény srác megpróbál önbizalommal közeledni valakihez, ugyanúgy koppan.

Férfi válaszok: Gyúrj. Ha gyúrna az illető, több lánynak bejönne, az ilyen válaszokat mégis jellemzően lehordják a nők.

Megoldás: Nem kéne álszent, képmutató válaszokat írni és mindjárt több pasinak lenne sikerélménye.


#7-essel és #8-assal egyetértek.

2018. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%

Pont ez az 9-es.


Én leírom mindig férfitársaimnak,hogy ezeket csinálják:

- Épitse fel karrierjét,ergó normális szakon tanuljon

Persze kifogások jönnek már itt is.

- Menjen el edzeni heti 5-ször mellette napi 6-7 kajálás csirke,pulyka,hal,marhahús,édesburgonya.

Kifogás 2.0,miből?

Lásd első tanács olyan szakma és munkahely kell ahol le is sz.pnak,ehhez meg tenni kell.

-Képezze magát belsőleg.

pl belinkeltem a Nincs Többé Jófiúról cikkeket videót.

Szerinted melyik rinyagép nézte meg?

Egyik sem,ő letojja.

Igaz puncit nem szagolt már évek óta de ő nem.

Meg is érdemlik ezek a pasik,komolyan.

Borzalmas mindsetbeli hibák vannak.

2018. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!