Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm fáradság miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fáradság miatt nem akart szexelni ?

Figyelt kérdés

elkezdtem simogatni,puszilgatni, ő meg mondta, hogy most ne haragudjak de nagyon fáradt

most tényleg fáradt lehetett vagy csak hazudott?

olyan rossz volt, már annyira kívántam erre ő már feküdt nagyba az ágyban mire hazaértem



2018. márc. 5. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez az eslső alkalom akkor valóban fáradt viszont ha nagyon sűrűn eljátsza ezt akkor ott már gond van.
2018. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lehetne fáradt? Kérdezted a napját? De abban sincs semmi ha nincs kedve aznap szexelni.
2018. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
dolgozott délelőtt, délután meg jött ment, nem volt ilyen még, most először fordult elő, hogy nem volt kedve, csak én most olyan rosszul vagyok emiatt.
2018. márc. 5. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Udvozollek az eletben! A baratnod nem szexrobot, ahogy te sem, garantalom, hogy neked is lesznek ilyen napjaid. Nekunk sincs kedvunk minden egyes pillanatban szexelni, neha faradtak vagyunk es akkor csak osszebujunk, nezunk valami videot az agyban aztan alszunk...
2018. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nincs ebben semmi, bárkivel megesik.


26N

2018. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Talán az lehet, hogy egy élő emberi lény. Nem egy felfújható guminő, akit akkor használsz amikor kanos vagy... O.o
2018. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

HA ez egyszeri est, abba nem látok semmi kivetnivalót. Nincs mit szépíteni, de ilyen előfordul.

Nálunk arra is volt precedens, hogy hazaestem melóból és lezuhanyoztunk együtt, amitől a párom teljesen bepörgött és normális esetben ilyenkor egymásnak esünk. Mondtam neki hogy hulla fáradt vagyok de elkezdett orálisan kényeztetni, de közben bealudtam. Ezt lehet hogy sokan nem hiszik el, de tapasztalatból mondom, hogy lehet valaki ennyire fáradt, hogy nem tudja kontrollálni.

Persze a következő nap reggel már én keltettem a párom és úgy megraktam mint a tábortüzet, mert akkor elememben voltam.

2018. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt az első visszautasításod? Hát, majd megszokod, pajti. A csajoknak nem olyan magától értetődő a nemi vágy, mint nekünk, pasiknak. Sokszor meg kell hozni a hangulatot hozzá.
2018. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerinrem ez nem egyszeri vissza utasitas mert nyilvan nem irta volna ki ha errol lenne szo. Ez fent allhat honapok ota ! Azert igen ferfikent eleg kellemetlen amikor nem viszonozza a no .. eleinte volt bnom nekem is mondta faradt en hagytam is , de amikor mar honapok ota ezt csinalta velem akkor mar fusztralt merges lettem, mert ha minszeretjuk egymast akkor vonzodnunk is kell, a sex nem eroszak nyilvan de amikor 1 honapban max 3 xor vagytok egyutt ott mar a ferfi gondolkodoba esik. Ilyenkor kezdodnek a veszekedesek hogy biztos megcsalsz , van valakid , nem szeretsz , nem vonzodsz hozzam. Aztan nesze megkaptam szakitott velem sok ev utan ! Aztan azt mondta hogy nem akar kapcsolatot sokaig , ra 1 honapra mar sokkal idosebb passasal volt egyutt . Amit ajanlani tudok ulj le vele , beszeljetek meg hogy van e barmi egyebb baja , valaki udvarol e neki a munka helyen stb . Jobb ha ezek azert kepbe kerulnek mert igy csak teged bant , nem csak a sexel ha nem lelkileg is mivel a nok lehet nem hiszik el fe igen is a sexualis vissza utasitas lelki bantalom szamunkra !
2018. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!