Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy borotváljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy borotváljátok ott lent? Mit használtok? Kell borotva hab is? Hogy csináljam hogy sima legyen és ne borostás? Hogy kell csinálni hogy csak egy kis csík maradjon a punci fölött? Mit csináljak hogy ne legyen kiütéses-pattanásos?

Figyelt kérdés
Nekem elsőre nem sikerült, borostás lett, eldobható borotvával és hab nélkül csináltam, föntről lefelé húztam a szőrt. Mit csináltam rosszul? (egy teljesen kezdő...)
2010. jún. 9. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, ő gyantával megoldja. Nem fájdalmasabb a láb gyantázásnál és 1 hónapig nem nő vissza, nem leszel borostás tőle. Lehet kapni azt a Leilla titka krémet, na ha ezzel kezeled pattanásos sem lesz a bőröd és még később nő vissza.
2010. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Terhesek is használhatnak gyantát?
2010. jún. 9. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:

én használok borotvahabot, de az is elég, ha mosakodás közben beszappanozod. A lényeg hogy szőrnövekedéssel ellentétes irányba húzd le a szőrt(lentről felfelé, ill középről oldalirányba.) lehetőleg ne 1-2pengés borotvával próbálkozz!(Azzal is lejön, de olyan sokszor végig kell rajta húzni, hogy a végére be is gyulladhatnak szőrtüszők) Én a "Venus breeze" borotvát ajánlom. Utána kend be borotválkozás utáni krémmel vagy balzsammal.

Remélem segítettem:)

2010. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, előző vagyok, a kis csíkot én úgy szoktam megcsinálni, hogy először úgy nagyjából körbeborotválom, utána kiegyenesítem, szépítgetem:D
2010. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Megint én első :) Természetesen igen, terhesség alatt is használható. Nagyon sok kismama vendége van a kozmetikusoknak, de ha mindenképp házilag akarod megoldani akkor kismamaként jobban ajánlom a szőrtelenítő krémet. A terhesség topicban is legtöbben ezt használják, vagy az ember borotvál, bár ez tőlem idegen dolog :D
2010. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi
2010. jún. 9. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
epilátor,philips satinelle,és szép sima marad 1-2hétig!nem kell ide hab.
2010. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
minek borotválni?
2010. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azért borotválom, mert így tetszik.
2010. jún. 10. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
igaza van az előzőnek... minek borotválni? tiszta undorító, ha csupasz :/ 24/F
2012. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!