Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti szoktatok találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti szoktatok találkozni tényleg ilyen nőkkel?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 7. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy kamuprofil, látom nem egy észlény ez a hímtag sem.
2018. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Az a profilkép tho...mindent elárul.

Aki ilyenekkel akar ismerkedni, az ne lepődjön meg. Van olyan pasi, aki komolyan elhiszi, hogy a luxusprosti külsejű gucsitáskás, feltöltött ajkú, kipalolt mellű lánykák majd a két szép szemükért meg a vonzó személyiségükért fognak leállni velük?:D

2018. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Ekkora kamut :D

Téged minősít, hogy full elhiszel egy ilyen fake messenger beszélgetést.

2018. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, látszik hogy össze állított kép. De ezzel a jelenséggel szoktatok e találkozni?
2018. márc. 7. 16:39
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem, egyik nő sem ilyen idióta, még ha aranyásó is, sokkal konzervatívabban tapogatózik.
2018. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Hol találkoznék? Könyvtárba aligha járnak az ilyenek. :)
2018. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Hajjaj..ennél azért kifinomultabban próbálkoztak eddig,mert hát ők sem hülyék,de a jelenség létezik az tény. Nyilván ez az oldal "kamu", és erősen sarkít,de lényegében nagyon sok férfinak ebből van már elege,hogy pénztárcának tekintik őket. Tessék elmenni dolgozni és ne másokon élősködni.
2018. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Ilyennel nem. De ha esetleg ilyen lenne, akkor az meg oszintebb lenne. Oke leirja a csaj, hogy figyelj ez es ez van. Audi vagy BMW, nyaralas kethetente szb. Ez tiszta sor, nincs ezzel semmi baj, ha belemegy a pasi egy ilyenbe.

De van egy masik, ami a legalattomosabb, leghitvanyabb, legrohadekabb modszer.

Ami velem is volt. A csaj szellemileg, erzelmileg totalisan manipulalt, teljesen eljatszotta nekem azt a lanyt akkire vagytam. Utana jottek a manipulativ dolgok, ugy hozta ki mindig, hogy en vagyok a himsoviniszta az elmebeteg es, hogy tegyem ossze a kezem, hogy vagyok neki. Kifizetette velem a tobb 100 ezer ft-os telefonszamlait, etteremben vagy ha barhova mentunk en fizettem, en vettem neki ruhat, cipot, taskat stb. Ha magamnak vettem valamit kiakadt szakitott, aztan irkalt nekem, hogy nem ugy gondolta stb.

Eletem legrosszabb 1 eve volt.

Szakitottunk. De furdolt a lelkiismeretem, rairtam az exeire, es ok is mondtak, hogy oket is totalisan lehuzta anyagilag, irtak, hogy tavol kell maradni tole es, hogy ha keres tiltsam stb.


Szoval....a fenti linkben levo “eset” ha van ilyen meg mindig tisztabb, mint pl ami az enyem volt. Hogy kihasznalta a tudatlansagom meg a szerelmemem, szeretetem. Persze most mar rohogok az egeszen, hogy lehettem ekkora f*z.

Tanulopenznek jo volt.

2018. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhetnek még tapasztalatok.
2018. márc. 7. 16:55
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Nálam egyetlen egyszer volt ilyen, egy hülye kis 18 éves pi*sa "Van jogsid? Milyen kocsid van? Van lakásod?" Nem tudom, hogy a vihorászó barátnőivel csak poénkodtak, vagy teljesen komolyan gondolta (esetleg fele-fele arányban mindkettő), de ott már tudtam, hogy ürítőlyuknak fogom használni a csajt, és be is jött. :D
2018. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!