Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok benne lennétek ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok benne lennétek ebben?

Figyelt kérdés
Ti elmentek dolgozni és hazaviszitek az elegendő pénzt (ami kettőtöknek elég), akár munka után még maszekoltok néha. A párotok ezalatt (JÓL!) végzi a házimunkát, ha hazaértetek kedves veletek, meghallgat, biztat, megszeretget titeket, gondoskodik róla, hogy jól legyetek, mert tudja, hogy egyrészt nektek ez jól esik, másrészt szükségetek lesz az erőtökre holnap. Ki tudna megbarátkozni egy ilyen felállással ? Miért/miért nem ? Korotokat is írjátok legyetek szívesek.

2018. márc. 7. 19:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mert otthon nem lehet olvasni érdekes témákról ez idő alatt, potenciálisan mindkettőnknek érdekes nyaralási/kikapcsolódási helyszíneket keresni, ahova a párunk elvisz minket nyaralni ? :O
2018. márc. 7. 19:47
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem értettem miért akarna valaki házi rabszolgát játszani és anyagilag teljesen kiszolgáltatni magát a párjának.

Nem vállalnám mert úgy gondolom mindenkinek kell hogy legyen keresete, célja, elfoglaltsága.

Ha a párodat egy ilyen felállásban holnap elüti a busz szerinted mennyire fognak körberöhögni az állásinterjún ha közlöd hogy kitartott férj voltál? Hogy arról ne is beszéljünk mennyire nehéz lenne munkát találnod és visszazökkenni az átlag hétköznapokba.

És mégis milyen példát mutatnál a gyereknek? Szerintem a munka undoritiszben szenvedők nagyon nagyon rossz példával járnak elő. Márpedig aki eltartatja magát legyen férfi vagy nő az simán munkakerülő. Még úgy is hogy elismerem hogy a házimunka is szívás.

Szóval azért nem vállalnám mert: Egy keresetre nem lehet alapozni egy életet

Egy embernek nagyon jól kell keresnie ahhoz hogy abból 3-4 ember eléljen (mivel én akarok gyerekeket ezzel is számolnom kell)

Rossz példát mutatna a gyerekeimnek

Számomra nem megfelelő egy olyan pár akinek az életcélja hogy konyhatündért és bejárónőt játszon

2018. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Állásinterjún mit mondana, ha a párja feldobná a pacskert? "Jó napot xy vagyok, a x év tapasztalattal jelentkezem az ön által meghirdetett házvezetői állásra. Ebben, ebben és ebben vagyok kiváló"

Ha a párod "fizet természetben" azért a munkáért, amit csinálsz, már nem munka?

2018. márc. 7. 22:45
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Abban még benne lennék, hogy egy ideig (mondjuk pár hónapig) eltartom a párom, ha valami miatt nem tud dolgozni vagy új munkahelyet keres. Abban biztos nem, hogy napi minimum 8 óra munka után még pluszban maszekoljak azért, hogy a barátom/férjem otthon napi max 2-3 órát takarítson, főzzön (mert két ember miatt nem kell egész nap robotolni, mint mondjuk egy családos háziasszonynak), és ezen kívül a tökeit vakargassa és úgy éljen, mint egy kiskirály, meg azt tervezgesse, hogy hová fizetem majd be nyaralni... Ennél sokkal kényelmesebb az is, ha csak simán dolgozom egy munkahelyen, a fizetésemből egyedül fizetem, amire szükségem van és vezetem a háztartást amikor ráérek, mert egyedül is bőven rendben tudok tartani egy kis lakást akár munka mellett is.
2018. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, a nők nem olyan hülyék, mint a férfiak.

Persze, ha te kevesebbet keresel, mint én, akkor legyél te otthon gyes-en. Így teljesen rendben van, de gyes után mehetsz vissza dolgozni :)

2018. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na ejnye. Akkor a házimunka mégse munka, meló mellett is lehet csinálni és aki csak ezt csinálja, az vakarja a tökét és nem csinál semmit? Lányok, akkor meg lehet fogni zokszó nélkül a partvist/fakanalat. ;)
2018. márc. 8. 20:17
 17/18 anonim ***** válasza:
16# Megfogom szivesen, mikozben a parom kitereget es felporszivoz ;) Tudod, ket ember utan ket ember vegzi a munkat ;)
2018. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Attól még munka de messze nem egyenértékű a valós 8 órás munkával.

Érted te hogy mi itt miről beszélünk csak unatkozol. Szerintem egy kapcsolatnak egyenlőségen kell alapulnia. Ahogy előttem is írták nem csak az egyik félnek kell dolgoznia és nem csak az egyik végez házimunkát. Úgy igazságos ha mindenki mindenből kiveszi a részét hiszen "te" nyaralgatni akarsz a nő pénzén a nő meg koszt csinál otthon.

2018. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!