Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm aki idősebb tőlem egy jó pár évvel és mostanában elég furcsán viselkedik velem.Mert sokszor viccelődik velem úgy hogy ez engem megbánt, de ha látja rajtam hogy megsértődöm azonnal mondja hogy viccel.stb..

Sokszor megérint.

Pl. Kézfejemet indokokat talál ki.. vagy hajamat esetleg hátamat.

"Intim"zónát nem lépte át sosem. Pl.mell,comb..

Nagyon sűrűn megérint egy találkozas során.

Pedig másokkal szemben pont ellenkezőleg viselkedik.Mert több alkalommal láttam.

Nem tudom hogy ezt mire véljem.Szerintetek átlépi a baráti zónát? Vagy ez csak szimpla kedvességek,udvariasságok?

Én 18L

A fiú 28.



2018. márc. 7. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen bejössz neki. Bennem még felmerül a kérdés hogy ha ilyen teljesen direkt jeleket sem értesz akkor hogyan jelezned te neki hogy bejön.
2018. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tini kategória.
2018. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kedves 1-es mert azt kifelejtettem a kérdésből hogy elég rég ismerem őt. Több mint 5 éve, és ez a dolog így még nem merült fel.
2018. márc. 7. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2018. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor most megtudtad a nagy titkot. Sőt, férfiaknak is így lehet egyértelművé tenni, hogy többet akarsz. Egyszerű vallerintes, valamilyen okból megfogod a kezét, szemébe nézel, stb. Három másodperc és kapsz egy csokot.
2018. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de szerintem ez gáz.
2018. márc. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os.

Ezt most nem értem. Ebben mi a gáz?

Hogy eddig barátok voltunk most viszont lehet tetszem neki . Ennyi volt a kérdés.

2018. márc. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!