Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőtöknek arany vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőtöknek arany vagy bizsu nyakláncot vennétek? 25/F

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól függ, hogy mit szeret a barátnőd. Jó ajándék lehet egy, a ruháihoz illő bizsu lánc is, ha szereti a bizsukat. Én például szeretem őket.


Az arany viszont komolyabb ajándék, de én abból pl. úgy vagyok, hogy a sárgát kevésbé szeretem. Inkább fehérarany vagy rozéarany.


22/N

2018. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Arany azért jóval drágább. Nekem mindegy mert az ajándék a lényeg és hogy tetsszen a nőnek.
2018. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit hord, milyen alkalom, mióta vagytok együtt. Pl. friss kapcsolatban vagy nőnapra bizsu, több éves kapcsolatban születésnapra inkább ne.

Én például ezüstöt hordok. Jobban tetszik, jobban áll, és sokkal olcsóbb.

2018. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt.

De viszont mennyi értékben szoktak vennni ékszert ?

2018. márc. 8. 08:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Milyen alkalomra vennéd?
2018. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Alkalomfüggő. Én ugyan lány vagyok, de én bizsut vennék, vagyis annak örülnék.:) Kivéve, ha fülbevaló, sajnos a fülem nem bírja elviselni...:(


1, bizsuból sokféle van, általában szebbek és díszesebbek, többféle szín, fazon, minden ruhához mást húz az ember, jól variálható

2, a bizsu árban is jobb, így kevésbé lenne bűntudatom, vagy nem tudom... Meg ha nem is a spúrság miatt, nem szeretem, ha valaki sokat költ ékszerre. Akkor inkább menjünk valahova.

3, az arany színét nem mindenki szereti. Én is fehérarany/ezüst párti vagyok, a sárga nekem nagyon nem...


Egy arany/ezüstnyakláncot vagy karkötőt talán elfogadnék, az személyes és rá emlékeztet, maradandó, emiatt örülnék neki, ha lenne egy ilyen állandó, vele kapcsolatos tárgyam. Valami kis szolid, amit mindig hordhatok.

2018. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Bizsut nem vennék. Egyrészt azért, mert kb ugyanott van árban, mint egy ezüst ékszer, másrészt meg ha minden nap hordja kb.fél évet bír ki és szétkopik. Én vagy ezüstöt vagy fehéraranyat szoktam venni (párom nem szereti az aranyat). Ha a te párodnak nincs baja a sárga arannyal, akkor inkább olyat vennék.
2018. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Aranyat semmiképp.
2018. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Bizsu és bizsu között hatalmas a különbség!

Olyat semmi esetre se, ami aranynak látszik, de nem az! Az nagyon gagyi.

Csak olyat, ami divatos, stílusos és van mihez felvennie. Az se mindegy, milyen az alkata, mert más mutat jól egy 160 centis, 40 kilós, mint egy dundi lányon.

Összességében ingoványos terep, és nagyon könnyű mellé nyúlni.

2018. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább ezüst. Pl Apacsban már 3000 Ft körül van szép gyűrű, bizsu gyűrű meg olyan 2000 Ftnal kezdődik, de azok nem túl szépek.

És ez alkalomfuggo is

2018. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!