Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire vesztek komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vesztek komolyan egy olyan pasit, aki minden egyes jó és rossz gondolatát megoszt a közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
A haverom már évek óta szingli. Próbáltam neki már segíteni csajozás téren, volt h egy véletlenszerű randit is összehoztam neki, de a nők leléptek. Nem tudja miért, én viszont sejtem. Mindent megoszt a közösségi oldalon. Ha rossz a kedve akkor azt, vagy ha tetszik neki egy nő akivel írogat éppen, akkor ott képes szerelmet vallani: "Óvlak, szeretlek, ha ennyi nem elég, akkor sajnálom!" és hasonló kiírások. Még egy vadidegen is tudná, h most éppen milyen lelki állapotban van. Mondtam már neki 100x, h ezt nem kellene, mivel a nők szerintem nem preferálják az ilyen "liliomlelkű" férfiakat, akik minden egyes šz@rt kiírnak a facebookra. Egyetértek azzal, h el kell fogadni a másikat és olyannak kell szeretni amilyen. De szerintem ez nem normális dolog egy 27 évestől. Megértem az elkeseredését, de nem gondolom, h ez megoldás, h mindenkit kiír, "üzenget" valakinek. Főleg nők, ti mit gondoltok erről?
2018. márc. 14. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Unintelligens dolog. Értelmes ember nem a neten él. Ha a férjem ilyen lenne, nem lennék a felesége. Senki másra nem tartozik a magánélet. Mindent otthon kell megoldani. Úgysem segít más, de ha akarna sem tudna. Ezt kellene jó sok embernek megértenie. Ezzel maximum támpontot adsz ha valaki bántani akar.
2018. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár vannak olyan ismerõseim is, akik aktívak facebook-on, DE értelmes, szórakoztató, kreatív posztokkal. Az ilyesmit nem ítélem el. Amit leírtál, az tényleg elítélendõ.


Én kissebb koromban csináltam ilyen “üzengetéseket”, de ezt ma már azért is nevetségesnek tartom, mert elsõsorban az üzenet címzettje sem tudja, hogy neki szól, ezért nem jut el hozzá, ehelyett eljut az összes többi emberhez, csak oda nem, ahova kéne. Habár az még kínosabb lenne, ha odaírná a nõ nevét is a poszthozxDxD

2018. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom, de nem erti meg. Inkabb mar nem is gyozkodom. Gondolkodom, h megmutatom neki ezt a kerdest es a valaszokat
2018. márc. 14. 10:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tartottam értelmes dolognak mindent ki írogatni a közösségi hálóra, sőt én semmit nem rakok ki. Senkire nem tartozik hogy most nekem épp milyen bajom nyűgöm van , hova megyek mit csinálok mit eszem stb stb... Másik fele az emberek többséget nem is érdekli megnézi és tovább görget. Már nem vagy tini akkor igen is gáz, hogy az interneten éli valaki az életét ,hogy onnan vár vissza igazolást hogy Jól csinálja-e amit csinál. Nem az a baj hogy ha egy férfi liliom lelkű mert sok nő értékeli és szereti is de ezt nem kell az égsz világnak tudni, csak arra a személyre tartozik akinek szánja. Nem szertem az érzelmes oldalam gondolataim kirakatba tenni, azt csak a paromnak tartogatom .Nőben és férfiban is gáznák tartom amikor nyilvánosan mártírkodnak szenvednek hős szerelmest játszanak előadják a hattyúk halálát bölcs idézeteket osztanak meg erről napi szinten.
2018. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenül nem veszek komolyan egy ilyen embert.
2018. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Szánalmasnak tartom, ha valaki felnőtt emberként közösségi oldalon éli az életét és minden apró szart kényszeresen muszáj nyilvánosan megosztania.
2018. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy azért nem érti meg, mert van ilyen unatkozó facebook-os közönsége az “érdekfeszítõ” posztjai alatt?:)) Csak kérdezem.

Én már azon is csodálkozom, ha valaki látja, hogy senkit sem érdekelnek a bejegyzései, mert senki sem reagál rájuk, mégis tolják naponta. Nekem ettõl olyan érzésem lenne, mintha magamba beszélnék. Nem posztolnék már azért sem, ha látnám, hogy nem érdekel senkit.

2018. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már elég sok embert letiltottam ilyen biszbasz dolgok miatt. Ez a facebook elhiteti néhány hülyével, hogy valami celebbé válhat, és érdekel másokat mit evett, mit ivott, milyet k@kált. Rá se ránts, töröld vagy tiltsd őket.
2018. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Latom, h akkor tenyleg baj van vele. Jo fej, birom ot, de ez... Nagyon gaz dolog. Es nem fogja fel h kinevetteti magat, h szanalmas amit csinal.. Azt mondja, h neki mar ugyis mindegy, h ki mit gondol... H tudnam az ilyet meggyozni?
2018. márc. 14. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyeneket csinál sehogy sem lehet meggyőzni. Saját magának kell rájönnie, hogy amit csinál értelmetlen és felesleges. Annyit tehetsz hogy rávezeted ,hogy értelmes dolgokat csináljon helyette keressen hobbit ,sportoljon, ismerkedjen , töltsön sok időt a barátaival.
2018. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!