Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért szépítkeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szépítkeztek gyakran? Azért hogy tetszetek a fiúknak vagy mert örömötök lelitek a szépítkezésben?

Figyelt kérdés
A lányok nagyok gyakran odafigyelnek a testükre. Gyakran fésülködnek és hajat mosnak és van olyan is aki minden nap kifesti a szemét stb... Kérdésem hogy miért? Hogy tetszetek a fiúknak? Vagy esetleg élvezitek ezt csinálni? Egy lány ismerősöm ezt mondta: "A lányok odafigyelnek a kinézetükre és igyekszenek ápoltak, rendezettek lenni. Mert ez a lányok egyik feladata." Ti mit gondoltok a doloról?
2010. jún. 10. 12:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én azt gondolom, hogy "A lányok odafigyelnek a kinézetükre és igyekszenek ápoltak, rendezettek lenni. Mert ez a lányok egyik feladata."
2010. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
60%
te meg gyökér vagy??
2010. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valaki a fiúk miatt, de tapasztalatból mondom, hogy a fiúkat nem érdekli, ki van-e festve egy lány, sőt a természetes, smink nélküli arc jobban is tetszik nekik. Szerintem a legtöbb lány egymással akar "rivalizálni", egymásnak festik ki magukat, azért, hogy megmutassák, hogy ők milyen szépek.

Én mondjuk nem szoktam sminkelni, csak parfümöt használok, ami ilyen kozmetikai cucc, az még esetleg bejöhet a srácoknak :) Meg persze alap, hogy mindennap tusolok, minden héten hajat mosok.

2010. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1.tetszeni akarnak önmaguknak

2.tetszeni akarnak a lányoknak

3.tetszeni akarnak a fiúknak


(a sorrend nem véletlen)

2010. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én legfőképp azért csinálom, mert tudom, hogy kis sminkkel egy fokkal jobban nézek ki. Nem viszem túlzásba, mert elég ronda, ha valaki kilókat ken magára.

Persze azért is igyekszünk, hogy a fiúk kedvében járjunk. No meg azért, hogy tetszünk nekik. :D

És az ápoltság alapvető dolog. Nőknél, férfiaknál egyaránt.

2010. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

12:27

12:28


Köszönöm szépen a válaszokat! :) Tehát ezek szerint "versenygetek" egymással hogy ki is a szebb? Akkor a szépítkezés amolyan bizonyítási vágyból ered nektek hogy megfeleljetek magatoknak és a többi lánynak? Akkor ezek szerint az csak harmadlagos hogy tetszetek a fiúknak? Azt hittem az egészet legfőkép értük csináljátok.

2010. jún. 10. 12:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább csak azért foglalkoznak magukkal, mert szinte kötelességüknek érzik, pl. hogy soványak legyenek, szolizzanak, agyonsminkeljék magukat, legújabb divatot kövessék. Pedig ez az összes visszataszító. Nem jó ha egy lány állandóan magával foglalkozik. Szerintem bőven elég ha a haját megcsinálja jól, a bőrére figyel, körme ne legyen igénytelen, egy pici smink és annyi.
2010. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mindig ki sminkelem magam ha megyek valahova. A párom is mindig azt mondja h minek mikor smink nélkül is szép vagyok, de haa elmegyünk valahova bulizni vagy ilyesmi és felrakok egy szebb sminket rögtön mondja h milyen szép vagyok így meg h úgymond más ember lesz belöllem és néha szereti azt az arcomat is látni. De elsősorban azért sminkelek hogy magamnak tetszek.
2010. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért mert önbizalmat ad. Ha ápoltnak,és frissnek érzem magam, akkor jobb a közérzetem, ettől magabiztosabb és jókedvű leszek.

Az se utolsó szempont, hogy én magam és a környezetem is szépnek lásson, de valószínüleg ha életm hátralévő részében nem találkoznék senkivel akkor se akarnék slampos lenni.

2010. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mikor egy csaj megérkezik egy szórakozóhelyre nem az az elsö dolga hogy megnézze miylen pasikból a felhozatal...hanem milyen lányok vannak még a buliban mennyire vannak kiöltözve,kifestve ezért sokszor a lányok a lányok miatt festik magukat akármiylen hülyén is hangzik, hogy kitűnjenek a többi közül és jobban vonzák a pasi szemeket. ok okozat:)
2010. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!