Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkozzak be a csajnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak be a csajnál vagy inkább hagyjam, már úgy sem lehet semmi?

Figyelt kérdés

Már egy fél éve ismerem látásból, köszönőviszonyba vagyunk, azonban eddig nem tettem semmit hiába tetszett mert volt barátja. Most úgy nézem, hogy egy pár hónapja szakítottak, és most talán volna esélyem.

Már régebben is többször megnéztük egymást, vagy egymás szemébe néztünk, de ő sem tett semmit, én sem.

Egy egyetemre járunk, és egy kollégiumba is lakunk.

Ha ez valamit számít a külsőm nem annyira rossz, vagyis lehet volna nála esélyem, de mégis valami visszatart, félek tőle.

Hogyan próbáljak közelebb férkőzni hozzá?



2018. márc. 18. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Előbb a pesszimista negatív hozzáállásodon változtass.


Szólítsd le, és beszélgessetek, ilyen egyszerű. Ne azt várd, hogy majd a csaj megteszi a fizikális első lépést. Te vagy a tökös pasi nem? Akkor cselekedj!

2018. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Mindenképpen próbálkozz, de ne ilyen béna csajozós szövegekkel mint a szia szépség és hasonlóak. Saját példámból adódóan az lenne a legjobb ha oda állnál elé, elhívnád valahova, akár elmondanád neki, hogy már rég óta tetszik neked. Persze ez személyfüggő, amit te érzel jobbnak. Moziba ne nagyon hívd el, mivel kommunikáció szempontjából az egyik legrosszabb választás. A randin meg kéne ismerned a másikat, beszélni vele egy film alatt erre pedig kevés esély van anélkül, hogy valaki megrugdosná a széked hátulját.

Sose úgy állj hozzá, hogy majd elutasít, próbálkozás nélkül nem jutnánk semerre.:)


L/19

2018. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

"Ne azt várd, hogy majd a csaj megteszi a fizikális első lépést. Te vagy a tökös pasi nem? Akkor cselekedj!"


Ezt a szexista dumát...

2018. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szólítsd le, valószínűleg akkor elég sokat találkoztok.
2018. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez már pesszimista hozzáállás? Nem bízom magamban 100%-ig, de szerintem ez így van rendjén. Nem jó ha túlbecsüljük magunkat, utána meg csak koppanunk. De egyébként sem vagyok egy igazi bátor, tökös pasi. A nyuszi sokkal igazabb rám.

Az úgy, hogy elé állok és elhívom az nagyon nem megy. Valami ürügy kapcsán talán megpróbálhatnék közeledni, de nem úgy, hogy egyértelműen kimutatom már a legelső percben, hogy tetszik mert ha én nem jönnék be neki akkor az kellemetlen volna.

2018. márc. 18. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

"Ez már pesszimista hozzáállás? "

Igen, az. "vagy inkább hagyjam, már úgy sem lehet semmi?"

"de mégis valami visszatart, félek tőle."


"úgy sem lehet semmi?"

Még semmi se volt köztetek csak szemezés. De az is csak azért, mert volt barátja.


Szóval, akkor megelégszel a gyáva nyuszi stílussal és nem akarsz tököt növeszteni. Rendben, ez is egyfajta hozzáállás. Csak akkor következőleg ne sírj azért, ha senkinek se kellesz a hozzáállásod miatt.


És nem játszmázni kell, mint az ovisok. "Valami ürügy kapcsán talán megpróbálhatnék közeledni, de nem úgy, hogy egyértelműen kimutatom már a legelső percben,"

Nőj fel agyilag, még éretlen kisfiú vagy.


És mi van akkor ha nem jössz be neki? Akkor legalább már az első percben tudod és nem fogsz fölösleges erőbefektetést tenni ez ügyben.

2018. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak lazán, összetalálkozol vele, elhívod egy üdítőre, vagy megy, vagy nem, ha nem, akkor is mosoly és hello.
2018. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem volt szemezés mert nem tartott annyira sokáig, inkább csak összenézések.

Nos, igazad van. Tényleg nem lehet így. Ha nem úgy vagyok vele, hogy megmutatom és meghódítom, másképp semmi értelme. Biztosan nem engem keres.

Soha nem csináltam még ilyet, hogy elhívjak csak így nyíltan egy idegent, nem is tudom megtenni.

2018. márc. 18. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogazás vagy hajazás volt már köztetek? :D


Mond neki, hogy de szépek a fogaid, jól passzolna a faxomhoz. :D

2018. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!