Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Zavarna titeket, ha a párotoknak több mint fél éve lenne egy magyar női levelezőtársa, akivel többnyire minden nap kommunikál (csak írásban), de még sosem találkoztak?

Figyelt kérdés

Fel sem merült még közöttük, hogy találkozzanak, nem beszéltek erről. A nő tudja, hogy a férfi kapcsolatban van (nyilvános a kapcsolati státusza).


A beszélgetéseik teljesen átlagosak, egyikőjük sem lépte át azt a bizonyos határt.


2018. márc. 21. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen.
2018. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Igen, zavarna.

Minek beszélgetnek ismeretlenül?

2018. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2018. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es: A kiírásban megtalálod a választ: levelezőtársak. Van nem egy oldal, ahol külföldiekkel, de akár magyarokkal is lehet beszélgetni.
2018. márc. 21. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
A mapi levelezes tul sok. Zavarna.
2018. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem sem normális, hogy napi szinten beszélgetnek. Mégha ismernék is egymást és úgy lennének haverok, akkor is sok lenne. Szerintem vagy a kinézete vagy a dumája megfogta...bár általános dolgokról miért beszélnék vadidegeneknek?!


22/L

2018. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem zavarna. Évekkel ezelőtt volt egy netes haverom, de a barátnője túlságosan féltékeny típus volt, így felfüggesztettük a beszélgetéseket. Pedig egyébként nem akartunk egymástól semmi többet. Távol is éltünk egymástól.
2018. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Zavarna.
2018. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Páromnak is van egy csaj haverja, akivel annak idején egy oldalon ismerkedtek meg. Azóta mindenkinek van saját kapcsolata, a csajnak családja, de megmaradt a jó baráti viszony. A csajjal én is beszélgetek, nagyon aranyos lány.

Az ő ismertségük pedig nem fél éves, hanem több éves.


Az se mindegy, hogy mennyit beszélgetnek napi szinten és hogy miről?

Ha ez a közös időből venné el az időt, akkor engem is zavarna, de ha napi 5-10 perc, max 15, az nem zavaró.

2018. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2018. márc. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!