Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne a véleményetek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a véleményetek. Elveszett a dolog?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt találkozni akartam egy lánnyal. Nem volt konkrétan megbeszélve, hogy találkozunk, de tudtam hova megy, mi is lementünk, megvártam, köszöntem neki. De mivel nem volt megbeszélve, hogy együtt leszünk külön volt a barátnőivel. Próbáltam csatlakozni de nem ment, kínomban hazamentem. Amikor meglátott amúgy odajött hozzám-puszi-puszi. Stb aranyos volt, de... a barátnői se voltak furák, mintha ott se lettem volna. Esélyes vagyok, vagy felejtsem el?
2010. jún. 10. 17:19
 1/8 A kérdező kommentje:
abbol indulok ki, h ha erdeklek egy lanyt, nyilvan velem foglalkozik nem a baratnoivel. nem volt visszautasito, de... de.
2010. jún. 10. 17:20
 2/8 A kérdező kommentje:

kapott smst is korábban, válaszolt rá szépen, hogy ő is le fog jönni.


lehet valamit nagyon félreértek, de eddig úgy éreztem jó vagyok nála.

2010. jún. 10. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
a barátnőivel volt, most hogy nézett volna ki ha ott hagyja őket h veled legyen? beszélj meg vele egy talit, main ketten vagytok
2010. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, az lesz :) nagyon hülyén érzem magam amúgy, próbáltam követni őket meg ilyenek. úgy nézhettem ki mint valami szerencsétlen debil. jó dolog k.rvajódolog a határozottság, de ha céltalan őrültségnek tűnhet.
2010. jún. 10. 17:25
 5/8 A kérdező kommentje:
néha értelmetlen...sokszor a kevesebb több...
2010. jún. 10. 17:25
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, és ez a debilség nem gáz? hogy próbáltam csatlakozni de nem sikerült? első pillanatban rá kellett volna jönnöm, hogy lehetetlen.
2010. jún. 10. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!!!
2010. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akárhányszor teszed fel ezt a kérdést, a válasz az lesz, hogy beszélj vele!!!

Nem kell rögtön letámadni hogy "Járunk?", először egy randi. Ne kövesd már! Ez tényleg debil dolog.

2010. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!