Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác ellenem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác ellenem akarja fordítani az összes ismerősömet, haveromat. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sajna nem volt jobb kategória, de mindegy is.

Egy szemét srác mindenkit ellenem akar fordítani.A barátaimtól kezdve a legtávolabbi ismerősömig úgy, h hazugságokat mond nekik rólam.Nem hisznek neki ugyan túl sokan(mondjuk nem is érdekel, ki mit hisz), de van egy közös haverunk és ő úgy csinál előtte, mintha utálna engem.Ezt azért teszi, mert szerinte ez a pletykás srác depresszióba esne, ha nem állna mellette senki és kárt tenne magában.Régen mind3an jó haverok voltunk, de én berágtam a hazudozósra(vajon miért?), ezért az mindenkit ellenem hagol, meg akar veretni, stb...de nem áll elém, csak üzeneteket küldözget...És ez a haverom inkább kevesebbet lóg velem, minthogy megbántsa, mert akk úgy érezné, h mindenki elárulta (mert egy szemét és csak 1 haverja van, az is csak sajnálatból) és képes lenne kárt tenni magában.Hogy győzzem meg a haveromat, h ne törődjön vele?Am ez a hazudozós nem törődik a haverommal, csak arra kell, h legyen egy haverja...meg is mondta, h ő mindenkit kihasznál, neki nem kell barát.De a haverom ezek után sem csinál semmit és már eléggé hanyagol.

Ha a haverom megmondaná neki a hazudozósnak a véleményét, mely szerint gyerekes és szánalmas, a hazug srác biztos depressziós lenne...és ezért inkább képmutatóskodik....azt mondja, amit hallani akar.

18\F vagyunk.


2010. jún. 10. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyos haverod lány?
2010. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem....akk írtam volna...csak dühít, h helytelennek tartja, amit a másik csinál, mégis az ő lelki világáért aggódik, mert h ő nagyon érzékeny és lelkileg összetörne...
2010. jún. 10. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyja ott, legyen depis, aztán rájön h mi a fontos...
2010. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pont ezt kellene vele megértetni.
2010. jún. 10. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a srác (hazudós) kezelésre szorulna, a haverod meg akkor tényleg csak a haveros és nem a barátod, mivel nem melletted áll ki, szerintem ne ilyen emberekkel foglalkozz, előbb utóbb a "haveroddal" is lesz összetűzés és akkor majd őt akarja bántani, szerintem keress más barátokat mert az ilyen nem az!Szerintem ne bonyolítsd ilyenekkel az életed, inkább ne foglalkozz velük!Voltam hasonló helyzetben és nekem bevált, fájni fáj sajnos, de fájdalom nélkül nincs boldogság!
2010. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!