Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed elmegy egy buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjed elmegy egy buliba nélküled ti ezt hogy veszitek fel?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt még nélkülem nem ment el de ma igen.nekem nagyon rosszul esik volt már valaki igy ?

2018. márc. 23. 21:15
 1/7 Interferencia ***** válasza:
100%
A telefonom kamerájával. Nem 4K, de megteszi.
2018. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hanem hogy milyen érzéseket kelt fel bennetek?
2018. márc. 23. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Felnőtt emberek vagyunk, nem vagyunk összekötve. Időnként én zavarom el, hogy menjen és kapcsolódjon ki. Miért kellene állandóan rajta lógnom. Vannak olyan esték, mikor kell neki is egy kis tér a barátaival. Persze ez fordítva is igaz. Ha elmegy akkor nem telefonálgatok, nem ìrkálok neki. 13 éve vagyunk együtt és gyerekünk is van, eddig még sosem volt probléma belőle.
2018. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Rohadt nagy szàm van évek óta, menjél életem kapcsolódj ki... Ha ez megtörténne kva ideges lennék. Pedig totàl megbízok benne, csak az évek úgy hoztàk, hogy egymàssal vagy sehogy. Van olyan aki fel se veszi totàl normálisnak tartjàk...
2018. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen közösen jártunk mi is. Én is nagyon megbízom benne. De ez ma egy kicsit rosszul esett hogy egyedül ment el.
2018. márc. 23. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül megy az fura, de ha haverokkal és àltalad is ismert társasággal, akkor az normális szerintem.


Persze nem esik jól az ember lányának az ilyesmi, de ritkán belefér.

Kapcsolódj ki te is :)

Nézz csajos filmet, olvass, csinálj ma este olyat, amit mellette nem tudsz, mert egymagadban jobb ;)

2018. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os Köszönöm úgy lesz nézek egy jó csajos filmet 😊
2018. márc. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!