Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha a barátnőd befestené a haját a tudtod nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolok pl.olyanra, hogy barnáról feketére vagy csak a végét szőkére.
2018. márc. 24. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy már ehhez engedélyt kelljen kérjen Tőled, hagyjuk már.
2018. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Istenem, ez nem az “engedélykérésről” szól, ne lássatok már minden xarságba nőelnyomást b.asszameg...!

Én férfiként simán kikérem a feleségem véleményét, ha valamit változtatni akarok magamon, a fanszőrtől kezdve az addigi körszakáll megszüntetéséig. Nem azért, mert az engedélye kellene, hanem azért, mert kapcsolatban (házasságban) élünk, és most figyelj, kedves első, mert ez durva lesz: tetszeni akarok neki. Naggyon durva, mi?

2018. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
én szeretem meglepni a barátom így :P
2018. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Értelem szerűen nem dobnám ki érte, de jobban örülnék, ha megkérdezné a véleményem.


Bár a párom ismer annyira, hogy tudja, hogy a sötét hajat szeretem, és nem kedvelem pl a melirt, így remélem, hogy ezt figyelembe venné, mielőtt meghozná a döntést.

2018. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátnő mit szólna, ha te befestenéd a hajad a tudta nélkül?
2018. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Mivel saját akarata van,nem is kell tudnod róla,azt csinál amit akar,ha nem tetszik lelépsz,ennyi.
2018. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt olyan barátom, aki észre sem vette. :D
2018. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy szeretjük egymást még önálló ember, szóval meglepődnék és ki is ábrándulnék, ha bármihez az engedélyemet kérné.

Viszont szoktunk beszélgetni, ilyen dolgokról ritkábban, tehát olyan nagy meglepetéssel nem szolgált még.

Most a haj színével van bajod, vagy attól, hogy "tudtodon kívül" festette át?

2018. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Ágyba vinném. :D
2018. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

A tudtom nélkül? Már miért kellene az én beleegyezésem ahhoz, hogy bármit is csináljon a hajával? Ahhoz sincs közöm, ha kopaszra nyírja, ha neki úgy tetszik.

Cserébe viszont hasonló szabadságot várok el.

2018. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!