Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kiröhögnétek a pasitoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kiröhögnétek a pasitokat, ha nem bírja a tömény alkoholt csak a sört, de azt is úgy, h ásványvízzel hígítja? 25f

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is képes vagyok berugni akár 3 sörtől is, a töménytől meg felfordul a gyomrom. Ezért nem is iszok olyan sűrűn alkoholt. Aki emiatt kiröhög, az sajnos nem tartozik a társasági körömbe. 26F
2018. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Már unalmas, hogy azt tartják férfinek, aki iszik.
2018. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én sem bírom az alkoholt, nem szeretem, ritkán is iszom. :) A macifröccs az egyetlen, amit meg tudok inni negyedévente egy alkalommal, a tömény nálam nagyon tiltólistás.
2018. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kiröhögném mert annyi biológiai ismerete sincs,hogy tudja: a víz nem "higítja" az alkoholt. Ugyanúgy felszívódik,csak közben nem okoz száradást. Sőt a buborékos víz meg még előbb kifejteti a hatását.
2018. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ki... mert, ha hígítod tovább tart a szenvedés. :D De tényleg. A whiskey-vel jártam így egyszer. Úgy gondoltam, ha hígítom üdítővel, akkor nem lesz olyan nagyon förtelmes íze... de...de az volt. Inkább ittam volna meg egyben azt a kicsit.

Na, de viccen kívül szerintem nem probléma, ki, hogyan, egyébként én sem nagyon komálom a sok piálást, ez nálam inkább pozitívum, ha valakinek nem megy le a torkán.

2018. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, ha nem bírja és nem is szereti az alkoholt, akkor ne igyon. Nincs azzal gond, ha valaki nem iszik.
2018. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Amekkora alkeszok léteznek a nők között, nem is csodálkozom rajta, ha kiröhögnek. Mondom ezt úgy, hogy az 5%-os sörnél erősebb piákat én sem bírom, s bőven be szoktam osztani maximum 4-5 aludoboznyit egy hónapra.
2018. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem. Amíg nem habzószájú antialkoholista, aki már akkor is elhord minden hülye, igénytelen ku@&#nak, ha megeszek egy konyakmeggyet és nem is egy alkoholista, aki minden reggel a kocsmában kezdi és remeg az egész teste, ha nem kapja meg a napi megérdemelt söröcskét, addig engem aztán nem érdekelnek az alkoholfogyasztási szokásai. Ha neki ez így jó, akkor tegyen így. Az sem érdekel, ha nem iszik alkoholt, az sem, ha csak alkalmakkor, az sem, ha szereti és rendszeresen eljár a haverokkal sörözni...nekem aztán teljesen mindegy. Én sem bírnám, ha valaki beleszólna abba, hogy én mit hogyan csinálok, mit hogyan szeretek és mivel tudom, hogy ez engem is zavarna, ezért én sem csinálom, hanem tiszteletben tartom a másikat és ezt másoktól is elvárom. Ennyi.
2018. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát sztem kicsit röhejes, hogy ásványvizet tölt a sörbe, akkor inkább ne is igyon. Én nem tartom férfiatlannak, ha vki nem iszik.

(cserébe ne iszákosozzon le, ha nagy néha nálam lecsúszik vmi kis alkohol)

2018. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
attól még hogy ti nem birjátok a piát Nem kell lealkeszozni a nőket :D
2018. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!