Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha egyszer csak meglátnátok a (külsőre) tökéletes nőt/férfit?

Figyelt kérdés

Ma kb 1 órája egy buszon utaztam egy számomra (külsőre) tökéletes férfival. 23-28 között lehetett, kb 180 cm, nagyon gyönyörű arccal. A 'gyönyörű' jelzőt a legtöbben nőkre használják, de ha azt mondom, hogy 'helyes' az semmit nem ír le abból, ahogy kinézett. Valahogy tökéletesen harmonikus volt az arca. Ehhez szőke haj és tökéletes test (amennyit láttam belőle) párosult és nagyon világos bőr.

Mint gondolom mindenki, sokszor én is álmodozom a számomra tökéletes férfiról és ez a fiú szinte szó szerint megegyezett azzal, amit elképzeltem, mint tökéletest.


Alig mertem ránézni. Gondoltam, hogy lefényképezem, de nagyon feltűnő lett volna. Csak egy megállóval hamarabb szállt le, így simán leszállhattam volna akkor én is, de nem tettem, mert idióta vagyok. Pár perc múlva visszarohantam abba az irányba amerre elmenni láttam, hátha valami szerencse folytán összefutunk, de persze már nem találtam sehol.


Nem keresek barátot, esélyem se lenne nála, de jó lett volna odamenni hozzá, még soha sem csináltam ilyet. Esetleg a nevét is megtudhattam volna, az pont elég lenne. Meg egyébként is érdekelne, hogy egy fiú hogyan reagálna, ha odamennék hozzá. Az se gond ha elküld, akkor legalább tudom, hogy mi a helyzet.


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit csináltatok? Ha még nem voltatok, mit csináltatok volna a helyemben?



2018. ápr. 4. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Bambán bámulom nagyra nyitott szemekkel.
2018. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
Én először elalélok, aztán addig mantrázom magamban, hogy "nem érek fel hozzá", "nem vagyok rá méltó" és hasonlók, amíg végül teljesen érdektelen lesz a számomra.
2018. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit olyan volt ez a leiras mint a tinilanyoknal a tinibalvany balvanyozasa.

Nem vagy egy kicsit....szellemileg....lelkileg.....pszichesen......padlon?

2018. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

100000000000000000% hogy van valakije. Ez "alap szabály" sajnos kb.


Add fel.

2018. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Most semmit, mert van párom, akit szeretek.


Máskor meg nem lenne ilyen szituáció, mert számomra sose vot oyan ideál, sose volt olyan tökéletes test, arc.


Sokszor volt olyan, aki bejött, olyankor szingliként megközelítm, megszólítom, beszéltetem, és ha a stílusa is bejön, elhívom valahova. Ha valahol elakad valami pl nem válaszol, vagy bunkózik, akkor megyek tovább.

2018. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, összeszedtem minden bátorságom és megismerkedtem vele. :)
2018. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, aztán mennék a dolgomra.
2018. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Már megtörtént, és együtt is vagyok vele.
2018. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

3: Jó-jó, akkor egy ostoba tinilány szintjén vagyok, tökmindegy. Csak írjátok le, hogy mit csináltatok volna. Ha semmit, mert szerintetek így gondolkozni nevetséges és értelmetlen, akkor azt írjátok le.


Éreztem, hogy valamennyire gyerekes, ahogy gondolkodok, de nem tudtam, hogy ennyire. Talán végre találni kellene egy igazi férfit és kipróbálni, hogy milyen párkapcsolatban élni, nem álmodozni. Ez így egyre szánalmasabb 21 évesen..


6: Ezt kellett volna csinálnom, ehelyett órákig ezen kattogok. Úgyis ki akartam próbálni, hogy milyen fiút leszólítani, tökéletes alkalom lett volna.

2018. ápr. 4. 19:22
 10/19 A kérdező kommentje:
8: Nem semmi, grat..Nő vagy férfi vagy?
2018. ápr. 4. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!