Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]


tehát úgy értem, hogy van/nincs értelme, kamu/nem kamu, stb.


egyszer már kérdezett valaki erről a blogról, de ott kevés választ olvastam


2010. jún. 11. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, csak álmodozik a királylány..
2010. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintem elégéletszerűnek tűnik...de nem tudom :/
2010. jún. 11. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu, az is lehet hogy pasi írja.:D

Amúgy értelme nincs sok, dehát ha az írót ez szórakoztatja, felőlem írja csak nyugodtan.

2010. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem se igaz de jó...jó a fantáziája az iró(k)nak :D
2010. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ezek szerint csak én vettem be? XD
2010. jún. 11. 20:32
 6/12 anonim ***** válasza:
kamu. szép fantáziája van az nem kétséges.
2010. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kövér a csaj ééés nem látott még életében faszt.
2010. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ugyan már.. szép kis álmodozás. ha az életben látna 1 hatalmas, és kőkemény f.szt ( vagy már nem is tom, h h irta.. ) akkor sirva rohanna el. :) amugy nekem ezt tetszett a legjobban : öltöztettük le. azt h kell? :)
2010. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az irás alapján 14 - 15 éves lehet.. és tudhatná, h ha csak ugy kimenne, külföldre táncolni, akkor az nem ugy megy, h " hopp, most kimegyek, amikor meg kedvem tartja, vasarnap hazamegyek.. ". k.rvára nem.. :S
2010. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyar vidéki városban (valszeg akkor szeged vagy debrecen) nem sok olyan buli van, ahol ha pénzt kérnél érte, szó nélkül kicsengetnének pár10ezret... és annyira nem gyakori a bmw-s kiscsávó se, aki ingyen ne kapna meg nőt. Ja és hogy minden kuncsaft iszonyat jól teljesít és szép és jó farka van...? ugyan mááááááár... nem életszerű, szánalmas és szerintem még csak nem is izgalmas.
2010. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!